Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mondanátok helyeket, ahonnan...

Mondanátok helyeket, ahonnan zsírszegény (sovány) túrót lehet venni?

Figyelt kérdés
Eddig a SPARBAN vettem, de ott totál lefosztották. Tudtok nekem márkaneveket mondani, meg boltokat?
2012. okt. 9. 05:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Tescoban is van, 500 g-os "Öcsi zsírszegény túró", ez kb 450 Ft. Színes is van tégelyes, 290 Ft. Szoktam még venni Penny-ben (Sissy), Lidlben (Pilos), mindegyik 200 Ft körül van. Mindegyik jó :).
2012. okt. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Aldiban is kapsz
2012. okt. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek :) A Tescos túrót is sokan dicsérik, most olvasgatom, be próbálkozom valamelyikkel :)
2012. okt. 9. 08:10
 4/15 anonim ***** válasza:
9%

Dicsérik, csak nem számolnak vele, hogy a magas marha inzulin tartalma miatt mennyire 'hizlaló'.

De végül is nem számít a fogyás, biztos rossz a kategória :)

2012. okt. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%

TaplalkozasHarcmuves, neked megártott az egészséges életmódod szerintem. Ennyi erőből ne egyél zöldséget sem, mert a marha végtermékével trágyázzák, és a végén még a növény felszívja az inzulint. Húst se egyél, hisz az is tele van inzulinnal. Tejet sem szabad ugye, minek is azt. Akkor nem tudom te mit eszel...napfényt? Attól mondjuk jól lelehet fogyni az tény.


Kérdező: A Lidl-ben van most zsírszegény túró, akciós áron 279, és fél kg-s. Ha jól tudom ma és holnap még annyiért tudod megvenni, csütörtöktől lesz új akció.

2012. okt. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
20%

Utolsó, nem a hús és a zöldségek nem befolyásolják negatívan a hormonális rendszerünket, nem tudom ezt honnan vetted. A marha hússal mondasz valamit, annak úgy tűnik magas az inzulinszint emelő képessége (fura mi?).


De a legtöbb hús, zöldség ehető hosszú távon, betegségek és anyagcsere zavarok nélkül :)

Én is ilyeneket eszem, természetesen.

2012. okt. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a mérnökúr ne egyen pirosbogyis gyümölcsöket sem, vagy mogyorót, mert ezek is lehetnek allergének ...
2012. okt. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
aldi, lidl, ráadásul mindkét helyen 200ft körül van a 250grammos pakk.
2012. okt. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
amióta akciós volt (múlt hét óta, 149 HUF) _egyetlen_ zsírszegény sparos túrót sem találtam... szó szerint egyet sem, az egész városban. kérdező, Te melyik városban kerested?
2012. okt. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
48%
7. már leírtam máshol, ne keverd össze az allargiákat a mérgezésekkel. A mérgekre mindenki rosszul reagál (gluténre, lektinekre, tejfehérjékre) allergia viszont egyedi (bár köthető sajnos a gabona, tej fogyasztásához is).
2012. okt. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!