Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mondanátok helyeket, ahonnan...

Mondanátok helyeket, ahonnan zsírszegény (sovány) túrót lehet venni?

Figyelt kérdés
Eddig a SPARBAN vettem, de ott totál lefosztották. Tudtok nekem márkaneveket mondani, meg boltokat?
2012. okt. 9. 05:54
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
bocsánat a késői válaszért, továbbra is köszönöm a válaszokat. Nem is lesz már több SPAR-os túró, én kitartó voltam, megkérdeztem mindenhol ahol jártam, nem fognak hozni többet.. sajnos. Amúgy Budapest és környéke :)
2012. okt. 12. 15:28
 12/15 anonim ***** válasza:
coopban is van..
2012. okt. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, nekem a férjem tegnap tudott venni! amúgy nekem olyat habogott az egyik pénztáros 2 napja, hogy a központi elosztóban lett valami gubanc. úgyhogy most betárazok belőle, aztán marad a teszkós/lidlös, de azok olyan gumiszerűek:-((

a spáros nagyon finom (volt).

2012. okt. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
ja, Szegeden vette!:-)
2012. okt. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Coopot is megnézem, köszönöm :)

Szerintem a Tescoban kapható Öcsi túró kifejezetten finom, csak amig a SPAR-osat nem, ezt nekem meg kell egy kicsit sózni :-D

2012. okt. 13. 08:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!