Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Én egy 13 éves lány vagyok....

Én egy 13 éves lány vagyok. És mindennap keveset eszem. És pár napja Rubint Réka 3×5 perces tornáját csinálom.165 cm vagyok 52 kg. Szerintetek ezzel az étrenddel és ezzel a tornával lefogyhatok 48 kg ra?

Figyelt kérdés

Napi étrendem:Reggeli 2 tojás

Ebéd:-

Vacsora:-

Mert reggeli utána csak gyümit eszem.


2009. aug. 19. 11:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mozogsz mellette? ja am. tökéletes a súlyod:)
2009. aug. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

13 évesen ezzel a diétával kb. 1 hét alatt szinte teljesen leállítod az anyagcserédet, jelentősen romlik a tanulási teljesítményed, 1 hónap alatt megállsz a fejlődésben, a melleid nem nőnek tovább, nem menstruálsz.

Ha csak nem eszel meg 5 kiló gyümölcsöt. Akkor viszont olyan mintha ennél rendesen.

Akkor csak az agyad nem fog rendesen fejlődni.


13 évesen, fejlődés közben mi a francnak akarsz fogyókúrázni?

2009. aug. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Mert nekem azt mondták hogy akár gyerekként is lehet fogyózni ha nem vagy megelégedve a testsúlyoddal:)

Vagy nem ?

2009. aug. 19. 11:52
 4/13 anonim ***** válasza:

Lehetne, ha egyrészt nem gátolnád a fejlődésedet vele, mert amit te leírtál az nem fogyókúra, hanem a szervezet éhezési állapotba juttatása.

És lehetne, ha szükséged lenne rá, ha 80 kiló lennél. A tested még kialakulatlan még nőni fog, ha akarsz tornázz, izmosodj, de ne fogyókúrázz.

2009. aug. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

13 évesen nem kéne fogyoznod =) énis elkövettem ezt a hibát, türelmetlen,fáradékony voltam,nem tudtam koncentrálni, reggeli evés a legfontosabb, húst is nyugodtan ehetsz, nemfogsz tőle 10kg-ot hizni, szerintem tökéletes súlyod van,13évesen még húszszor változni fog az alkatod, magasságod, stb. inkább koncentrálj az evésre,nemfeltétlen kell csak zsiros kajákat enned.

16L

2009. aug. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi:)Csajok lehet télleg változni kéne:)

Puszi

2009. aug. 19. 11:59
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennek semmi értelme! Ha nem eszel rendesen, éppen, hogy hízni fogsz és lehet, hogy még emésztési problémák is kialakulnak. A szorulástól aranyér, hashajtózás stb. Tudom, mert én is csináltam, amit te 15 évesen és már látom, hogy semmi értelme. Sosem tudtam lefogyni tőle. Fogytam, aztán dupláját szedtem vissza. Ennek nincs értelme! Egyél 5-ször keveset. Gyümölcsöt ne nagyon egyél már késő délután.
2009. aug. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A testsúlyod pont jó a magasságodhoz, esetleg nem látod magad arányosnak. Egyél rendesen mint a fogyókúra előtt és tornázz többet. Ha szeretsz bicózni akkor a barátaiddal járjatok sokat bicózni, vagy ha van rá lehetőséges akkor járj el úszni. Szerintem csak formálásra van szükséged, amire nem jó a fogyókúra. Sőt, ha fogyózol a szervezeted raktározni kezd. Főleg ilyen diéta mellett amit itt leírtál. Ez nagyon kevés. Tehát egyél rendesen és tornázz sokat akkor minden a helyére kerül rajtad és az önbizalmadnak is jót tesz majd a mozgás. '3 évesen csak akkor szabad diétázni, fogyókúrázni, ha a súlyod ennél a magasságnál legalább 70 kg akkor is csak orvosi felügyelet mellett. Nagy bajt csinálhat az ember magának.
2009. aug. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
57%
ezt a kérdést a csaj már kb 2-3 feltette!tiszta mániákus!
2009. aug. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Közöd b××g van?Ha nem érdekel nem kell néznii-.-"


Ennyíí

Na kocc!

2009. aug. 19. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!