Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van akinek úgy sikerült...

Van akinek úgy sikerült lefogynia hogy csak dél előtt evett akkor sem zabált? Este meg esetleg egy kis zöldség vagy gyümölcs?

Figyelt kérdés
Hány kilót fogytatok és mennyi idő alatt?
2012. okt. 16. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
A csak délelőtt evéssel az ellenkezőjét fogod elérni. Kizárólag a vázizmodból fogsz veszíteni és csak a zsír fog maradni rajtad. Lehet, hogy a mérleg kevesebbet fog mutatni, de rohadt sz*rul fogsz kinézni, puha testtel, narancsbőrrel és amit el tudsz képzelni. A gyümölccsel estére pedig habot is nyomnál arra a bizonyos tortára, amit az előbb leírtam.
2012. okt. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%

Én.

Lefogytam 3 hónap alatt 8 kilót,és ebből csak 1 kilót szedtem vissza.

Gyönyörű lett az alakom:)

És sokkal jobban érzem magam a bőrömben.

Aki meg nem fogyott így le az ne dumáljon hogy nem sikerül,mert sikerül.

2012. okt. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%

ja érdekes módon nem csak izomból fogytam.:)

Persze abból is,de egy normális fogyókúránál is fogynak valamennyit az izomból,ha nem sportolnak.

A fenekem sokkal kisebb lett.A karomon alig van háj:) és imádom


165 centi vagyok és 67 kiló voltam

most 59 körül lehetek,de még fogyok.

Télen voltam 73 is.

2012. okt. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én már fogytam úgy le,hogy délig ettem olyat amiben több szénhidrát van. délutántól meg: joghurt,müzli,zöldség,gyümölcs,leves tészta nélkül,zöldségköret csirkével/hallal,stb


szóval: napi 5 étkezés legyen meg,és akkor nem fogsz éhezni.és mellette sok folyadék!


én ez mellett tornázgattam is itthon és így heti fél-1kg ment le. nekem csak 4 kg feleslegem volt,akinek több van az lehet,hogy többet is lefogy,főleg ha még többet mozog mellette

2012. okt. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!