Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szobabiciklizéssel formálhatom...

Szobabiciklizéssel formálhatom a combomat?

Figyelt kérdés
Főleg a combomon van a kb. 5-6 kg súlyfeleslegem. Diéta mellett hatásos lehet a szobabiciklizés? Le tudom vele faragni a combomat? Vagy mivel?
2012. okt. 16. 15:21
 1/2 anonim válasza:

Menj ki a szabadba biciklizni, többet érsz vele. Nem tudod azt mondani menet közben hogy "áh meguntam, elfáradtam itt abbahagyom" (mert még haza is kell menni). Egy.

Kettő, azzal hogy alapjába véve gyakorlatokat végzel erősödni fog a lábad, nem pedig fogyni. Edzés előtt 3 órával már ne egyél semmit! Akkor van zsírégetés ha nincs a szervezetnek tápanyaga. A biciklizés, futással párosítva szerintem igen gyorsan hoz látványos eredményt, csak kitartónak kell lenni. Hajrá!

2012. okt. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 poiu ***** válasza:
Formálhatod, de nem fogyaszthatod. Sajna. Viszont, ha csak a combodon van súlyfelesleg, akkor szerencsés vagy (mert kívánatos :-) 61/F
2012. okt. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!