Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Visszafogyhatok másfél hónap...

Visszafogyhatok másfél hónap alatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Nemrégiben kb.8-10 kgt híztam fel..:( ma megpróbáltam a nadrágomat rámjön,de iszonyúsan szorít,feszül olyan mint egy kötözött sonka.Szeretnék visszafogyni,minden nap nagyon max 1000 kcalt ennék,és egy órát (heti5x) futnék+ 30 percet tornáznék(lovaglópad+lábemelések,súlyzó)a mérlegre nem merek ráállni.Szeritetek 10 kilós hízásnál feljönnek még nagynehezen a ruháink vagy felejtős?

2012. okt. 16. 17:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egyel 1400 kcalt, es sok sport. Viszont ha ezeket abbahagyod mind amikor elerted a celt, ismet meg fogsz hizni. Lazulj el, sportolj heti 3- 4x, ahogy meg jolesik, egyel kevesebbet, de ne 1000 kcalt azert. Par honap alatt igy is le kell mennie, ne aggodj. A lenyeg, hogy hosszutavon is tarthato legyen az, amit csinalsz.
2012. okt. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

nekem 5 kilós hízásnál is szűk volt már a STRECCSES farmerom, most 10 kilóval vagyok kevesebb és jók rám így is.

egyél többet minimum 1200 kcalt, főként húst, zöldség, gyümölcs és minimalizáld a szénhidrát bevitelt.

2012. okt. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
értem csak nagyon zavar..hidd el sehova nincs kedvem kimozdulni,nem érzem így jól magam a bőrömben..akkor ha rámjön csak rohadtul szorít és hülyén áll az azt jelenti hogy 10nél kevesebbet híztam?anyum azt mondta ha 10et híztam volna rámse jönne.Mondjuk elég kötözött sonkás utcára ki nem mennék benne:D szerintetek lemegy? Mondjuk szerintem 10 simán feljött..de lehet csak én reagálom túl..
2012. okt. 16. 18:11
 4/11 anonim ***** válasza:

mi lenne ha ráállnál a mérlegre és nem saccolgatnánk? :D

hidd el tudom milyen amikor látni sem akarod mennyi vagy és jobb a tudatlanság, de így ha fogysz sem lesz sikerélményed mert nem tudod honnan indultál


21L

2012. okt. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
oksi.Csak már túlvagyok egy 30 kgs fogyáson..:( nekem ez még nem megy
2012. okt. 16. 20:26
 6/11 anonim ***** válasza:
Attol is fugg, hogy milyen anyagbol van az a nadrag. Ha farmerbol akkor nyilvan mar 5 kilo plussznal is nehezebben jonne fel, ellenben ha valami rugalmasabb anyagbol akkor lehet 10 nel is feljon meg.
2012. okt. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
farmer nadrág:)
2012. okt. 16. 21:58
 8/11 anonim ***** válasza:

Heti 1 kiló ideális, szóval ha sokat mozogsz és egészségesen étkezel másfél hónap alatt lemehet 6 kiló. Olvass utána a neten sok helyen és elég pontosan le van írva mit hogy egyél, és sok sok sport

Egyél nagyon max 1500 kalóriát min meg 1000 alatta már koplalás és akkor ugyan így fogsz járni mint most

2012. okt. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ez nekem igy lassu
2012. okt. 16. 23:20
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát azzal nem tudsz mit csinálni legközelebb figyelsz hogy mit hogy szedsz fel. Ha lassú akkor ne egyél semmit légy anorexiás meg másfél hónap után hízz vissza 20 kilót nekem mindegy de akkor felesleges kérdést kiírni
2012. okt. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!