Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha gyorsan híztam meg, gyorsan...

Ha gyorsan híztam meg, gyorsan le is fogyhatok?

Figyelt kérdés

Azt szokták mondani "nem pár hét alatt híztál meg, ne akarj ennyi idő alatt lefogyni" De mi van ha igen, néhány hét alatt sikerült meghíznom?

A tartós és egészséges fogyás elvileg -1kg/hét. De ebben az esetben?

3-4 hét alatt szedtem fel kb 6-7 kilót. (korábban nem voltak súlyproblémáim, tehát ez nem visszahízás)

23 éves nő vagyok és 165 cm. Eredeti súlyom 52 kg volt.



2012. okt. 18. 17:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalat: 4 hónap alatt 20 kiló fel, 6 hónap alatt 15kg le.

A doki szerint ez normális és egészséges fogyás. Kb. ezt az arányt nézd és vetítsd ki magadra.

2012. okt. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Zsír-zsír : nem igaz.

ha 3 hét alatt 'híztál' az nem mind zsír. Ahogy 1 nap alatt sem lehet hízni, úgy 3 hét alatt sem sokat. Az fölös glikogén, víz, széklet.


Ám de! Ha éppen sikerült eljutni egy pajzsmirigy betegségig, vagy az inzulin rezisztencia ért el olyan fokozatot, hogy zsírosodás kezdődik (miért is tépjük a szánkat, hogy nem za.bálunk ch dús, gluténos és tejes kajákat..) akkor szívás van, mert akkor új problémával találkozunk, ami nem fog 3 hét alatt elmúlni. Ezzel szemben valaki lehet enyhén zsíros, de nagyjából egészséges. Az 10 év után is leadhatja a zsírját, mondjuk elhagyja a kenyeret és 4-5 hét múlva akár már rendben is van, zsírilag. Egyén kérdése... nem lehet így látatlanban ennyire kivesézni ezt..

2012. okt. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!