Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha gyorsan híztam meg, gyorsan...

Ha gyorsan híztam meg, gyorsan le is fogyhatok?

Figyelt kérdés

Azt szokták mondani "nem pár hét alatt híztál meg, ne akarj ennyi idő alatt lefogyni" De mi van ha igen, néhány hét alatt sikerült meghíznom?

A tartós és egészséges fogyás elvileg -1kg/hét. De ebben az esetben?

3-4 hét alatt szedtem fel kb 6-7 kilót. (korábban nem voltak súlyproblémáim, tehát ez nem visszahízás)

23 éves nő vagyok és 165 cm. Eredeti súlyom 52 kg volt.



2012. okt. 18. 17:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
nem..
2012. okt. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos vagy nem sajnos, a gyors fogyásnak az egyetlen hatékony módja az amputáció.
2012. okt. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hehehe :)

Zsírleszívás, égetés..

2012. okt. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
itt az emberek 80%a hülye ne foglalkozz velük..mindenki játsza a nagy táplálkozás szakértőt,meg a nagy dietetikust..úgy van ahogy mondod! én 3 hónap(!)alatt felszedtem kb 10-12 kilót és egy másfél hónap alatt lement.Ez volt fél éve,és mostis ugyan ez a helyzet.Le fog menni..
2012. okt. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Több mint 80% hülye. DE az nem igaz, hogy pik-pak le lehet adni kiló zsírokat. Ez lassú folyamat, nem is lehet gyors. Gyorsan székletet, glikogént, vizet lehet veszteni - nagy fogyás.
2012. okt. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azt azért nem hiszem el, hogy nem számít egy kicsit se az, ha valaki egész életében kövér volt és ő akar hirtelen lefogyni, vagy ha valaki egész életében vékony és ő akar gyorsan fogyni. Oké, hogy zsír-zsír, de csak számít már valamennyit, hogy valaki mondjuk 10 éve cipeli magán, valaki pedig csak 3 hete(!!!). Persze én nem értek hozzá, de mégsem venném egy kalap alá a két embert.
2012. okt. 19. 16:17
 7/12 anonim ***** válasza:

Induljunk ki egy rugalmas anyag példájából: lufi.

Ha felfújod kitágul, és már nem lesz olyan kicsi ha leereszted. Akármilyen lassan vagy gyorsan fújtad fel. (Persze a lufi nem regenerálódik, az emberi test igen.)


A másik kérdés, hogyan akartál hirtelen lefogyni? Két napig diétázol, esetleg koplalsz? Diétával megoldható - ha nem sikerül gyorsan, folytatható.

2012. okt. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Miért koplalnék? Meg miért csak 2 napig tartanám a diétát? Nyilván két nap alatt nem fog lemenni 6 kiló. Úgy gondoltam 3 hét alatt adnék le 6-ot. Ami lehet, hogy gyors fogyás, de sztem nem olyan vészes. Fő szempont, hogy ne zabáljak. Mert ezért híztam meg. Egész életemben ettem úgymond egészségtelen kaját, de semmit nem híztam tőlük. Most csak azért mert reggeltől estig, rosszullétig ettem őket (lelki válság). Persze most azon leszek, hogy kerüljem ezeket a kajákat, hogy minél hamarabb vissza álljon az eredeti súlyom. Mozogni is fogok, de azt eddig is tettem egész életemben. Alapból sportos a testalkatom, van rajtam izom.
2012. okt. 19. 20:29
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor mi a kérdés? Próbáld ki, ha nem fogysz le 2 hét alatt akkor legfeljebb nem zabálod tele magad még egy hétig. Sok sikert:)
2012. okt. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Csak érdeklődni akartam, hátha valaki hallott ilyen esetről, vagy saját tapasztalata van, mert végig ment ezen.
2012. okt. 19. 23:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!