Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék lefogyni! És feszesí...

Szeretnék lefogyni! És feszesíteni a bőröm, megszabadulni a méreganyagoktól és a kilóktól. Mit ajánlotok? Hagyjam el a kenyeret, pékárukat?

Figyelt kérdés
Vegetáriánus vagyok, járok táncolni is. Nem eszek sokat, de úgy érzem valamit még hanyagolnom kéne.
2012. okt. 22. 17:31
 1/7 A kérdező kommentje:
162 cm vagyok és 162 kg. 10 kg-tól szeretnél megszabadulni.:)
2012. okt. 22. 17:33
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát kérlek szépen ha nem eszel húst, akkor kénytelen leszel beszerezni több kg fehérjeturmixot és megszeretni a túrót, csak ekkor tudok segíteni.:D Bár ha már vega lettél, akkor tudsz gondoskodni a fehérjéről, mert tudod miben van a húson kívül, nem?
2012. okt. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hogy érted el, hogy 162 kiló vagy vega létedre? :O

Nem gépelted el? Nem 62 kg vagy?

2012. okt. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha vega vagy sokkal könnyebb hízni, és nehezebb fogyni. Úristen, így belegondolva hús, tojás, kefir, tej, joghurt, tejföl nélkül soha a büdös életben nem fogytam volna le!:D
2012. okt. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát ez az, kell a hús is, nem lehet diétázni nélkülük és más tejtermékek nélkül sem. Meg amúgy is, élni se lehet.

Nem nagyon értem a vegákat, hogy ha nem esznek húst akkor több állat marad életben? NEM. Feleslegesen vagy vega!

2012. okt. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
62 kg. :D Félreírtam, bocsi. A vegetáriánusság az az én saját dolgom, ebbe senki sem szólhat bele.:) igen, pótolom a húst :) szójával és hallal is. van amikor csinálok turmixot is.:)
2012. okt. 22. 18:27
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

A HAL AZ NEM HÚS?

Nemár, aztaaaaaaaaaa:o ezt nekem még senki nem mondta.

Bakker, mikről nem maradtam le

2012. okt. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!