Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 40 perc szobabiciklizésse...

Napi 40 perc szobabiciklizéssel le lehet faragni combból és popsiból?

Figyelt kérdés

Rendes tempóban, nem vénasszonyosan :D

Mennyi idő alatt sikerülhet? Igazából fogyni szeretnék, van egy kis túlsúlyom. Az étrendemen nem sokat tudok változtatni, amúgy is azért híztam meg mert folyamatosan ülő munkát végzek (nincs közben nasi). És már évek óta nem mozogtam rendszeresen.

Szóval adjatok tanácsot légyszi :) A karjaim vékonyak, a súlyfelesleg a csípőmre, popsira és combra rakódott le (érthető ülő munkánál végül is) :D Futni nem tudok, mert a térdeim nem bírják. A bicikli maradt, vannak aerobic dvd-im, meg még úszni tudok elmenni.


2012. okt. 22. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Én 4 hónapja szobabiciklizek heti kb 5-6x 40 percet. Az étkezésen nem nagyon változtattam (szoptatok és így nem tudom megvonni a szénhidrátot). Súlyban nem látszik csak 1-2 kiló, de ruhaméretben igen! Egy számmal kisebb nadrágokat hordok, mint amikor elkezdtem.

Tanácsként csak annyit, hogy foglald le magad közben, mert különben hamar megunod és csak ruhafogasnak fogod használni a bicajt :)) Én közben netezek a tableten, vagy nézem a tévét, így gyorsan elmegy a 40 perc, aztán irány a zuhany.

2012. okt. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Legyen az 60 perc inkább, ha majd már bírod.
2012. okt. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha nincs meg a kalória deficit,akkor tekerheted napi 2 órát is,akkor sem fogsz fogyni.

viszont a szív érrendszernek,és az izomzatnak átmozgatásképp jót tesz,úgyhogy nyugodtan csináld.


a térdedet meg tudod gyógyítani a fegyencedzés láb edzéstervével.

2012. okt. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én teremben biciklizve 60-70 perc alatt 500 és 700 Kcal között égetek el a Polár órám szerint.

Simán, kényelmesen csak aerob módon 500 körül.

Ha beleviszek 2 perces sprinteket (közben megvárom míg visszamegy a pulzusom), akkor majd 700-at.

Szóval el lehet érni deficitet.

2012. okt. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

jaj,nem írd már ucsó:).

a kérdező nem írta,hogy mennyit eszik,szóval simán ehet naponta 8000 kalóriát is.

a mellé meg a hajára kenheti az elégetett 5-700 kalóriát.

de mint írtam mozgásnak ettől még jó.

2012. okt. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
OMG 8000 kalóriát? :D 1500 körül szoktam enni amúgy :) De az a maximum.
2012. okt. 23. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!