Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány g rizst főzzön magának...

Hány g rizst főzzön magának ebédre egy 73 kilós lány, hogy ebéd után ne maradjon éhes? Ti mennyit szoktatok?

Figyelt kérdés

Halat is enni fogok mellé!

Most főzök először rizst, még nem tapasztaltam ki, hogy mennyivel lakok jól, és jól jönne a segítség, hogy ti a diéta alatt mekkora adagot készítetek magatoknak.


2012. okt. 23. 09:00
 1/7 anonim ***** válasza:
szia 40-50g kb én annyit szoktam elég sok kja lesz belőle
2012. okt. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem köretnek fele rizs, fele zöldség legyen inkább. Hogy mennyivel laksz jól, azt csak te tudhatod, bár ha 73 kilós vagy, akkor lehet, hogy ki van tágulva a gyomrod, és ezért eleue abba kell hagynod kicsivel jóllakás előtt. Egyébként ha rizst főzöl, arra számíts, hogy kb. a háromszorosára dagad térfogatban. Ja és ugye barna rizst főzöl?
2012. okt. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Fehér rizst főzök. :)


Köszönöm a segítséget!

2012. okt. 23. 09:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Tudom, h nem ez volt a kerdes, de ha athatok egy tippet akkor térj át a barna rizsre. Ès nem feltétlenül szükseges hal mellé rizs sem, mehetne a zöldség.
2012. okt. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szerintem meg kell szénhidrát foleg ebédre.

jó a barnarizs jobban laktat de nehzen fő meg

jó étvágyat

2012. okt. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Már nem bírtam magammal, és megfőztem, 70 g-ot, most párolódik, remélem finom lesz. :)

2012. okt. 23. 10:18
 7/7 A kérdező kommentje:

És köszi a tippet is, ki fogom próblni a barna rizst!

Csak anyumnak most ez volt itthon, de majd megmondom neki, hogy vegyen nekem a barna rizst! :)

2012. okt. 23. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!