Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vizes tonhalat mivel lehet...

Vizes tonhalat mivel lehet ízesíteni?

Figyelt kérdés
Gyakori vacsorám a tonhalkonzerv, szeretnék tippeket hogyan ízesítsem, mivel magában nem annyira jó az íze. Eddig mustárral próbáltam, úgy nagyon szeretem, de mivel mindig úgy eszem, kezdem megunni, nincs valami ötletetek?

2012. okt. 23. 14:33
 1/6 anonim válasza:
valami mást is ehetnél.....pl. gyümölcs,müzli,joghurt....
2012. okt. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Minden nap eszem gyümölcsöt és zabpelyhet is gyakran, de estére ezek túl nagy szénhidráttartalmúak, joghurtot szoktam vacsorázni, de amellé kell még valami (pl. tonhal :D), vagy eszem pl. tojást, csirkét zöldséggel, ilyesmiket.
2012. okt. 23. 15:09
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem a tonhalhoz jól megy a piros húsú kaliforniai paprika, a citromlé, 2-3 db olajbogyó, de én még akár joghurttal összekeverve is el tudom képzelni (bár én konyhamalac vagyok, szinte mindent mindennel meg tudok enni)
2012. okt. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hú, köszi, ezek mind vannak itthon, ki is próbálom ma este valamelyiket. :)
2012. okt. 23. 15:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Bocsi en nem tudom igazan mi magass szenhidratu igy lehet neked nem lesz jo de en a kovetkezoket szeretem a tonhal konzervel:


Vagok fel aprora kaliforniai paprikat, reszelek le sajtot es osszekeverem majonezzel.


Metelohagymat aprora vagom olloval, reszelek le nagyluku reszelon fottojast es ismet majonezzel keverem ossze.


Zellerszar aprora vagva, hagynma aprora vagva, majonez


Konzerv bab (nem paradicsomos hanem sima de otthon is fozhetsz babot pici sos vizbe), aprora vagott piros californiai paprika, lila hagyma, tonhalkonzerv, pici oliva olaj, par csepp citromle, bors es so izles szerint es salatalevelre teheted


Nagyon finom articsokaval, fekete olajbogyoval, pici citromlevel meg majonezzel osszekeverve.

2012. okt. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is. :)
2012. okt. 24. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!