Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ismer valaki valami jó térdkím...

Ismer valaki valami jó térdkímélő! Zsírégető tornát és/vagy vega diétát?

Figyelt kérdés

Sajnos rossz a térdem, ezért a guggolás, futás kizárva... :S Valami olyan tornát ismertek, amitől nem hal meg a térdem?

Valamint sehol nem találok olyan fogyókúrát, ami ne tartalmazna húst, pedig én nem eszem (tojást is csak nagyon ritkán, viszont halat igen, de csak ritkán mert drága)


2012. okt. 23. 23:54
 1/7 anonim ***** válasza:

a fegyencedzés első pár lépése a láb részből,kimondottan jó rehabilitációra is.

szóval a teljes kímélés hibás elképzelés.

inkább hozd helyre,vagy ha nem is lehet teljesen,de javíts rajta.

zsírégető torna meg nem létező fogalom.

sok kalóriát elégető edzésrendszerek vannak,de a térd mobilitása mindben szerepel.

a fehérje meg a legalapvetőbb táplálék.

bármi mellőzhető/mellékes ha diétáról van szó,csak a fehérje nem.

ezzel a ténnyel vagy megbarátkozol,vagy nem lesz olyan alakod amilyet szeretnél.

2012. okt. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pilates

És a diétákban azért van sok hús mert a legjobb fehérje forrás és elengedhetetlen az izmoknak, és tornázni izmokkal kell ugyebár. Ha nem eszel húst legalább sok halat egyél vagy még a túró is jó fehérje forrás (vagy fehérje turmix). Egyébként ehetsz rengeteg zöldséget, gyümölcsöt, magvakat, tojás, zabkása [link] és ezen a blogon sok jó étel ötlet van fogyni vágyóknak

2012. okt. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

(Közel 10 éve nem eszem húst, egyszerűen nem bírom megenni, már a látványától is hányingerem lesz, de a túró, sajt, tej az még oké...)

És tudom, hogy nem tudom a térdemet teljesen "kivonni a forgalomból" csak olyanra gondoltam, ami kevésbé terheli meg. (Porcképzőt szedek egyébként)

2012. okt. 24. 01:19
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


A hosszú szöveg végén ott vannak a javasolt ételek. A térdkímélő sportban nem tudok segíteni, egyedül az úszást merem mondani, meg sétálj sokat.

2012. okt. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Aquafitness esetleg, vagy elliptikus tréner. A mozgás a futáshoz hasonlít, de nem terheli az ízületeket. Én is térdfájós vagyok, de ettől meg sem érzem, rengeteg energiát igényel, majdnem mint a futás, csak ajánlani tudom.
2012. okt. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem vagyok vega, de egészségügyi okokból nem ehetek sok húst. Tapasztalatból mondom, hogy nagyon nehéz így fogyni. A "sok zöldség és gyümölcs" nekem nem vált be, mert állandóan éhes vagyok, bármennyit eszem belőlük. Ha meg kerül mellé szénhidrát, az már nem fogyókúrás ugyebár. (Valószínűleg ezért nincs húsmentes fogyókúra.) Biztosan van olyan, aki kibírja zöldséggel meg joghurttal - nekem nem sikerül. :(
2012. okt. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. okt. 24. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!