Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék gyorsan lefogyni?

Hogy tudnék gyorsan lefogyni?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok 161 cm és 59 kg. nem erzem jol magam a boromben es kovernek erzem magam. hogy tudnek hozzafogni a fogyokurahoz.?

2012. okt. 24. 15:25
 1/4 anonim válasza:
Nem kell annyit zabálni!
2012. okt. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen még növésben vagy, tehát a fogyáshoz célszerű lenne egy orvos segítségét kérnetek a szüleiddel...Egyébként a mozgás a siker titka, meg az egészséges táplálkozás..
2012. okt. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én is 12 éves vagyok 150 cm és 41kg én tavaly fogytam 17 kg rendszeresen sportoltam futottam minden nap max 1km és majdnem egy év alatt lement. 5.év végére rám sem lehetett ismerni nem ettem semmi nasit csak reggeliztem,és ebédeltem semmi más, nem ittam cukros italokat és így jó volt még a mai napig szoktam futni jól érzem magam a bőrömbe szerintem az én módszeremmel te is könnyen lefogyhatsz! Sok sikert!
2012. okt. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
diéta sport (titok)
2012. nov. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!