Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le? Mit sportolja...

Hogy fogyjak le? Mit sportoljak, mit egyek, mit ne egyek? Hogy gyorsan lefogyjak? Kinek mi jött be?

Figyelt kérdés
Karácsonyig nagyon szeretnék legalább 10 kilótól megszabadulni. Kb ennyi jött fel rám pár hónap alatt. Nagyon zavar!!! 162cm/ 63kg vagyok.

2012. okt. 28. 00:19
1 2
 11/12 anonim válasza:

Szia!11 éves vagyok és én is fogyókúrázok...3 nap alatt 6 kilótól szabadultam meg!Nekem az jött be hogy reggelire egy joghurtot ettem,ebédre fél tányér ennivalót,vacsorára meg annyit se mint ebédnél....Emellett minden napon tornáztam nagyon sokat.Amilyen tornákat ajánlok:

-Pilates(Blogilates videós videóiból nézem hogy mit kell csinálni

-Szobabicikli

-Hasprés

-Napi minimum 50 lépcsőzés(de a 100 jobb sokkal)

-Felülés

-Fekvőtámasz

-Minimum 30 perc séta

-És kb. 30 perc futás vagy biciklizés

Nekem ezek jöttek be,tudom hogy későn írok,de hátha hasznát veszed!:)

2014. febr. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

11 éves kis kislány.

Ez nem "fogyókúra" hanem koplalás.

11 évesen szép kis kislány lehetsz, de ha nem is vagy magaddal megelégedve, akkor sem ez a célja, ennek nncs értelme.

11 évesen növésben vagy, és természetes hogy a súlyod gyarapszik, hisz nőiesedsz.

Ha most koplalsz nem fogsz fejlődni rendesen, nem lesz menstruációd(ha nem tudod, hogy mi az,akkor beszéld meg anyuddal, bár sztem már beszéltetek róla)

Akár meddő is lehetsz(nem lehet majd gyereked a későbbiekben)

Ezt nagyon gyorsan felejtsd el,tessék normálisan enni.

Abban igazad van, hogy nem kell csoki, chips meg ilyen nagyon zsíros-cukros élelmiszer, de egy joghurt reggelire nem elég. Nézegess szét neten, hogy milyen finom fogyis kaják vannak(húsos zöldséges) és ilyeneket egyél.

A tojás reggelire nagyon tápláló és finom! Mellé zöldségek.

Alma, mandarin, narancs, mindnek szezonja van! Egyél!

Mozgás mozgás, lassan jön a jó idő, de addig is használd ki a tesi órákat (úgy hallottam napi szinten kötelező) sétálgass a barátaiddal, otthon tornázz.

3 nap alatt 6 kiló-elmentél WC-re és kiürült blőled a víz, ennyi volt, zsírból egy deka se ment le!

2014. febr. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!