Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vééégre lefogytam, de most...

Vééégre lefogytam, de most meg zsíros vagyok. Mit tegyek? SOS

Figyelt kérdés

Egész nyáron koplaltam

és így 10 kilót fogytam,de most meg tiszta zsír vagyok mindenhol lötyögős gusztustalan zsír és egyre dagadok.

Gyűlölök sportolni nagyon.Mindig hányingerem lesz tőle,de valamit kéne már kezdenem magammal mert így is teljesen tönkre vágtam az anyagcserém és rendesen evészavaros lettem.

Mivel motiváljam magam a sportra? Egyedül annyria rossz,de senki nem akar velem jönni mert lusták ők is..

Mit csináljak?


17/L


2012. okt. 28. 19:16
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:

164 cm

és

57 kg vagyok most

2012. okt. 28. 19:16
 2/40 A kérdező kommentje:

a combom: 52 cm

A csípőm : 92 cm

a derekam : 64 cm

a mellem : 83 cm

a vádlim elég vastag: 40 cm

a karom :32


Ráadásul folyamatosan hányingerem van mindentől

SENKI NE KOPLALJON!!!

Ezt én mondom mert ez borzadály.

Rendbe szeretnék jönni!!

2012. okt. 28. 19:20
 3/40 anonim ***** válasza:
72%
Látod, ezért nem szabad koplalni.
2012. okt. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyűlölsz sportolni, akkor semmivel. Változtatni kell a felfogásodon. Találj sportot, amiben örömödet leled.
2012. okt. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
60%
hát, hallod őszintén sajnállak... nem most kellene már ezen gondolkodni, hanem úgy kellett volna lefogyni hogy ez ne történjen meg... tudod... edzeni, egészségesen ÉTKEZNI és nem koplalni.. ne csodálkozz hogy anyagcseréd leállt és evészavaraid vannak... magadnak köszönd.. a helyedben nekiállnék edzeni.. és nem nyavalyogni hogy egyedül milyen rossz... énis egyedül csinálom, mellette egészségesen étkezem 1200kcal-on belül, így még pont nem éhezek, de nem is eszek sokat, nekem ez pont elég hogy fogyjak... eszem ágában sincs koplalással fogyni, ha kicsit utánanéztél volna hogy lehet normálisan lefogyni most nem lennél bajban... azzal hogy koplaltál főleg izomból fogytál, mert nem edzettél és fehérjét sem vittél be, nem lettél zsírosabb csak úgy tűnik mert az izomzatod elveszett alóla... mellesleg "egész nyáron koplaltam" ... így fogytál 10 kg-ot, ha úgy csináltad volna mint én, másfél hónap alatt ugyanez meglett volna, és még csak bajban sem lennél.... hajrá!!
2012. okt. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:

utolsó köszi a kioktatást de azzal sajnos már semmire nem megyek hogy azt mondod "nem így kellett volna" ez olyan mintha rosszindulatú lennél direkt.

Tudom mit kellett volna tennem de nem így történt így ilyet felesleges írni.

Azt is tudom hogy mostmár hogy kell étkeznem és a kérdés se ez volt.

Leírtam azt is hogy sportolni szeretnék de egyszerűen nem találok elég erős motivációt.

Annak örülök hogy legalább lefogytam mert mostmár fogynom hálaégnek nem kell.

Most jön a könnyebb része.

:)

2012. okt. 28. 19:30
 7/40 anonim ***** válasza:
Pont ez az, hogy fogynod kell! A fogyás nem a kilóktól függ, hanem a kinézettől. Gyakorlatilag leadtad izmaid nagy részét, a háj meg maradt.
2012. okt. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:

De semmilyen olyan sport nincs.

Egyszerűen rosszul vagyok a sporttól és ez nem nyafogás.

Mindig hánynom kell utána.Nagyon rossz.

Kiskoromban RENGETEGET sportoltam.Jártam versenyekre is,sporttagozatos osztályba jártam mindenféle sportot kipróbáltam de egyszer kb 13 éves koromban elkezdtem falni mint a disznó és itt kötöttem ki.

Tudom hogy sportolni kell de borzasztóan nehéz

2012. okt. 28. 19:32
 9/40 A kérdező kommentje:

hova fogyjak 57 kilóval?? :DD

Nem fogyni kell,hanem izmosodni.

Mert az izmokat lefogytam a háj megmaradt.

Izmot kell felszednem és majd vele együtt a háj is lemegy rólam.

2012. okt. 28. 19:33
 10/40 anonim ***** válasza:
Sport előtt 1,5-2 órával ne egyél, és akkor nem lesz hányingered.
2012. okt. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!