Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lefogytam, mégis kövérnek...

Lefogytam, mégis kövérnek látom magam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lefogytam, sikerült leadnom minusz 10 kg-t de egyszerűen semmi változást nem látok. A tükörben ugyanaz a duci lány néz vissza rám.. Tudom, hogy az agyamban van a hiba, de miért? Hogyan lehet, hogy sikerült elérnem az álom súlyom és mégsem érzem jól magam.. Mit tegyek a testkép zavarommal? Hogyan fogadjam végre én is el magam? Hol a hiba?
2012. szept. 5. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem sportoltál, ugye?
2012. szept. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De. Bicikliztem és tornáztam..
2012. szept. 5. 20:23
 3/8 anonim ***** válasza:
mennyit és hányszor? akkor fogyjál még..
2012. szept. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy és mekkora a súlyod? Amíg nem ölöd meg magad, és élvezed hogy fogysz szerintem fogyj nyugodtan amíg jólesik.:)
2012. szept. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na, azért súly magasság és kor nélkül nem írnám hogy fogyjon még. Hidd el, elmúlik. Én 14 évesen, középsuli előtt fogytam rengeteget, most híztam valamennyit (már lassan az egyetemet is befejezem) és kövérnek látom magam (szerencsére megint, nem volt ez folyton így azért). Menj el vásárolni ha teheted, nézegess, próbálgass és majd látni fogod mennyit is fogytál. Tornázz mellé, az is sokat segít. Én még mindig gyakran úgy kezelem magam, mint mikor 70kg voltam (8 éve volt, még kislány voltam, most vagyok 22) pedig most is 58 vagyok és azóta már voltam 50 is (nem anorexia miatt). Mennyi idő alatt fogytál? A bőröd bírta? nem lehet hogy túlfogytál? Ha leírod az adataid megmondják itt mi lehet a gond :) (mármint súly, kor, magasság és hogy miről indultál, mennyi idő alatt sikerült lefogyni stb)
2012. szept. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok. 162 cm és 62 kg-ról fogytam le 52 kg-ra.. Így adat alapján nem tűnik soknak, de az volt (mások is megmondták) és most is soknak látom... Tudom, hogy ez nem normális..
2012. szept. 6. 17:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor egyidősek vagyunk :) Szerintem tutira nem kell fogynod. Mennyi idő alatt ment le? Hogy sikerült? (bocsi, csak én is most akarok fogyni valamennyit). Szerintem vagy kevés lett, vagy csak a megszokás. Szerintem önbizalom növelő lenne amit fent írtam. Persze kell idő míg megszokod, de fogyni már ne fogyj, csak izmosodj :) Gratulálok hozzá :)
2012. szept. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Június legelején kezdtem és eleinte a sotuh beach nevű diétát kezdtem el (semmi kenyér, tészta, krumpli stb...)végül ez túl keménynek bizonyult és kicsit lazítva több sporttal kombináltam. Reggelente szoba bicikliztem és estefelé, mikor már nem volt dög meleg futottam (kb fél-1 órákat).. A cukor mennyiséget nagyon minimalizáltam végig, akárcsak az alkoholt..Számomra talán ez volt a legnehezebb , mert szeretek bulizni járni..
2012. szept. 6. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!