Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez Körülbelül hány kcal volt?...

Ez Körülbelül hány kcal volt? (nem tudok kiigazodni a táblázatokon, mert. Lent bővebben) ez igy jó alakformáláshoz?

Figyelt kérdés

mert a táblázatban nincs ott külön h tejszines csirke meg ilyenek...


szóval ezt ettem ma ez KÖRÜLBELÜLRE csak háűny kcal lehetett?


1kor ettem először (mert későn kelek munka miatt)

: mézes mustáros tejszines csirkemell filé rízzsel

meg 1 paradicsommal


6kor: ettem ugyanezt


9kor: (azért ilyen későn mert 3ig fenn kell lennem munka miatt) zöldség sali: 3paradicsom 2paprika fél vörös hagyma és 1 ek majonézt hozzá


( nem vook kövér, inkább erősiteni akarok nem fogyni) ezért nem diétázni szeretnék


a mozgás: napi 1óra intenziv séta, lépcsőzéssel

és este fél óra torna


2009. aug. 10. 23:25
 1/5 A kérdező kommentje:

[link]


kép róLam

2009. aug. 10. 23:30
 2/5 A kérdező kommentje:
am. 158 cm vagyok és 51kg
2009. aug. 11. 00:42
 3/5 anonim ***** válasza:
És fiú vagy lány ?
2009. aug. 11. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

off:

Most komolyan kedves első válaszoló, Te tényleg ennyire iq betyár vagy? Ott kép! :D :D. Ha te ebből fiút nézel ki akkor te se vagy semmi :). Meg amúgy is mi köze van ahhoz, hogy fiú-e vagy lány illetve hány kiló/milyen magas, hogy mennyi kcal van a kajába? :D

on: Te készítetted a kaját? Mát magát a tejszínes csirkét? mert ha nem akkor az senki nem fogja megmondani neked főleg úgy nem tudjuk mennyit ettél és miből mennyit tettél bele. Azonfelül ha te csináltat akkor mindig előre számolj! [link]

18/f

2009. aug. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Azt nem tudom hogy ez hány kalória lehetett, de majonézt, tejszínt, rizst hanyagold szerintem, és a mozgásnál pedig heti 2 nap legalább pihi legyen.
2009. nov. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!