Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Futás helyett jó a gyaloglás...

Futás helyett jó a gyaloglás alakformáláshoz?

Figyelt kérdés
170 cm vagyok, kb 57 kg, tudom, hogy fogynom nem kell. Sportosabb testalkatot szeretnék, ez meg is volt, csak most nincs pénzem kondibérletet venni pár hónapja és kezdek kissé elplöttyedni :D felszedtem egy kis úszógumit, izmaim meg mentek le. Kérdésem az lenne, mivel a futást nem bírják a térdeim és nincs a környéken amúgy sem sík terep vagy gumis/ salakos futópálya hatékony- e helyett a gyaloglás? (kb 20 perc futás helyett 1 óra intenzív gyaloglás)
2010. dec. 8. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne. Lehet, hogy még jobb is.
2010. dec. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó a gyaloglás is,ha elnyújtott lábbakkal csinálod(a fenekeden,combodon érezzed,hogy húzódik az izom.Persze nem sétáról van szó,hanem gyors,ütemes ,hosszú léptélben való sétáról..De az úszógumit és az alakformálást a legjobban Úszással tudod formálni..
2010. dec. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is nagyon jó a gyaloglàs,abban is le lehet izzadni,ha intenziven van csinàlva.
2010. dec. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Tökéletes, de még a napi szobai trambulin is nagyon jó , napi 20 perc
2010. dec. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Hát ha alakformáláson tényleg alakformálást értesz, azaz bizonyos testrészek izmosítását, akkor a gyaloglás nem megfelelő . Az inkább a fogyókúrához passzol, mivel monoton, zsírégető mozgás.
2010. dec. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, a megerősítést! egyelőre csak az a célom, hogy ne hízzak meg, esetleg lemenjen ez a most feljött zsír, februártól pedig újra lesz lehetőségem kondibérletet váltani, így majd izmosodhatom is.
2010. dec. 8. 17:14
 7/7 anonim válasza:
a gyaloglás szinten tartáshoz tökéletes
2010. dec. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!