Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nos, Fogyókúrázom, fogytam...

Nos, Fogyókúrázom, fogytam 160kgról 145re, orvosom ajánlotta hogy edzek, és hogy vacsora helyet fehérjét fogyasszak italban, jelenleg a protein delite 1kg kiszerelését fogyasztom, folyt. -->?

Figyelt kérdés
viszont találtam power proteint 4kgsat ugyannyiért. Valakinek valami véleménye van róla?
2012. okt. 31. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább a power proteint idd...Tisztább fehérje,a másik cukros.
2012. okt. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyik se jó. Estére csak lassú felszívódású fehérjéket ajánlanék, edzés után pedig gyorsat és + szénhidrátot mellé (pl. SuperCarb Fast, nem a legjobb de az ára nem vészes).
2012. okt. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rosszul fogalmaztam, nem "nem jók", hanem nem tökéletesek :)
2012. okt. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Power prot. kevert fehérje, a tejsavó mellett szóját és kazeint is tartalmaz, NEM cukros (micsoda hülyeség... cukros fehérjekoncentrátum???) viszont nem olyan finom mint a Prot. delite. Én iszom vacsi helyett mert teljesen jó, a célnak megfelel, de nem egy ízélmény.

Én edzés után 100% whey protein professional-t szoktam inni, az is olcsóbb mint a delite, és finom is. Ez a neve is mutatja 100% tejsavó fehérje.

2012. okt. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ízre nem szabad gondolni. Meg se forduljon a fejedbe, hogy azt veszed, ami finomabb. Azt kell venni, amelyik jobb és simán fel lehet "turbózni" ha nem bírod az ízét/vagy nincs neki.
2012. nov. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!