Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Zumbával karban lehet tartani...

Zumbával karban lehet tartani az alakom? (kép)

Figyelt kérdés

Napi 1 órát zumbázom és 1200 kalóriát eszem akkor 1 hónap alatt mennyit lehet fogyni?


[link]


(felemászoknixd.)


2012. okt. 31. 20:22
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

Ja, elnézést, nem vagyok gyermekpszichológus, nem tudtam, hogy nem is vársz valódi választ a kérdésedre, csak annyit, hogy "jaj ne hülyéskedj csajsziiih, szupcsi alakod van" vagy azt, hogy "hát persze, a zumba minden problémádra megoldást jelent!". :D


Csak még annyit, hogy "Amúgy hol az istenben írtam hogy "megeszek 1200 kalóriát mindegy hogy miből"...???"

ott, hogy "és 1200 kalóriát eszem". Mivel az étrendedből csak a kalóriamennyiséget találtad fontosnak közölni, ezért joggal feltételezhető, hogy az összeállításnál is csak ezt vetted figyelembe. Mivel étrend szempontjából rettentő fontos, hogy miből mennyit eszel, és te ezt nem írtad le, következtethető, hogy azért, mert mindegynek tartod.


Mindenesetre további jó zumbázást, és ne felejts el írni egy hónap múlva, hogy mi lett (:

2012. okt. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves kukkerblokker ;DD
2012. okt. 31. 20:52
 23/36 anonim ***** válasza:
Wash nem mond hülyeséget. Marhára nem mindegy, hogy miből viszed be az 1200 kalóriát. Testtömegkilogrammonként kb. 3 gramm fehérje és 1-1,5 gramm szénhidrát kéne ahhoz, hogy hatékony legyen a fogyás. Egyébként nem vagy elhízva, de van rajtad egy kis zsír, szóval ha akarsz, akkor diétázz nyugodtan.
2012. okt. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
De nem mondta senki hogy nem mindegy csak ő mindenkivel kötöszködni akar itt mindig :DD
2012. okt. 31. 21:06
 25/36 anonim ***** válasza:

Látom nem érted, namindegy, nem én járok rosszul.

Esetleg akkor leírhatnád az étrended.


Ja, és kötöZkodni :P

2012. okt. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:

Miért kéne leírnom? Nem tanácsot kértem hanem választ a fenti kérdésre.


de úgylátom te továbbra is okoskodni és kötöZKödni ;) akarsz szóval szerintem a legegyszerűbb az lenne ha nem írnál nekem többet köszipuszi :))))

2012. okt. 31. 21:16
 27/36 A kérdező kommentje:

Amúgy ne nézz hülyének mert nem vagyok az.

Nem vagyok idióta hogy koplaljak ahogy Te akarod gondolni :DD

2012. okt. 31. 21:16
 28/36 anonim ***** válasza:
Pedig akár hiszed, akár nem, csak segíteni akarok (: De ha ennyire nem akarod, hát hajrá, mondom, majd meglátjuk mire mész egyedül.
2012. okt. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Mindketten tudjuk hogy nem segíteni akarsz ;) A másik meg: nélküled is képesek az emberek lefogyni mégha nehéz is elképzelni :)
2012. okt. 31. 21:23
 30/36 anonim ***** válasza:

Nahát, akkor mit akarok? Kötöszködni? Dejó, hogy idejöttem, majdnem mást hittem, hogy mit is akarok valójában Oo

Még szerencse, hogy le tudnak, különben a múlt emberei várhattak volna míg megszületek :D De aki jól és egyszerűen akar, az azokat a tanácsokat követi, amiket én is hirdetek. És képzeld, lehet meglepődsz, de azokat nem én találtam ki, hanem olyanok, akiknek különösen fontos, hogy a testük jól működjön, miközben megszabadulnak a felesleges zsírtól. Elmondták a többieknek, tovaterjedt, én hallottam, és adom tovább én is. Nahát!

2012. okt. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!