Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A körte vagy az alma alkat a...

A körte vagy az alma alkat a rosszabb?

Figyelt kérdés
Szerintem a körte.
2012. nov. 1. 20:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a körte. Szerencsére én tipikus homokóra vagyok, nagyobb mellek, keskeny derék lapos hassal, és szélesebb csípő, de nem durván. Viszont húgom tipikus alma alkat. Ugyanakkora melleink vannak, de neki van hasa, nekem nincs, viszont a vékonyabb lábait iszonyatosan irigylem. Ő meg az én hasamat irigyli.. ez van :D Viszont a körte azért nem jó, mert az kicsi mellel jár és emiatt a legtöbb ilyen nő önbizalomhiányos:/ meg nagyon rossz, hogy a jól kinéző nadrágokat nem tudja megvenni mert nem jó a csípőjén. :S
2012. nov. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

szerintem az alma sokkal rosszabb mint a körte.

a körte az nagyon nőies tud lenni, az almák meg inkább férfiasak.

igaz nagy a mellük, de azon kivül semmi sem szép rajtuk.

hiába van vékony lábuk, ha hozzá aránytalanul nagy a felsőtestük, 0 derékkal.

2012. nov. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Titok:3 válasza:

ha egészségi szempontokat nézünk, akkor az alma:D szív és érrendszeri betegségek tömkelege, ahogy azt olvashattuk:D

én is alma vagyok, de hogy őszinte legyek lehetséges, hogy köbö olyan a felső testem mint egy fadarab, de nincs hasam, kisebb melleim vannak, és formás lábaim, sőt még ilyen milliméternyi hájacska van a csípőmön semmi több, és még csak a karjaim sem nagyok:D szerintem teljesen mindegy esztétikai szempontból a két alkat, mert mindegyiket ki lehet emelni ha kell, hacsak a küllem a téma:D

2012. nov. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
korte vagyok c-s kosarakkal es nincs olyan oriasi fenekem :D
2014. máj. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!