Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért jön rám hirtelen falásro...

Miért jön rám hirtelen falásroham?

Figyelt kérdés
Pedig normálisan ettem ma rizst,csirkét...délután hirtelen elkapott egy falásroham ,de nem tudom miért?

2012. nov. 2. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
unalom, szeretethiány, érzelmi üresség... üresek a napjaid, nem vagy eleget társaságban, nem kielégítő a szerelmi életed , nincs hobbid, amiben kiteljesedhetnél. általában ezek közül valamelyik áll a háttérben, mert a hirtelen zabálás csak kompenzálás, nem fiziológiai szükséglet
2012. nov. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

normálisan ettél, rizst ... RIZST?

Megemelkedett a vércukorszinted, a hasnyálmirigy kompenzál (magas inzulin szint, egyébként ez az a pont ahova a zsír raktározást beírjuk) utána pedig az alacsony vércukorszint miatt éhes lettél.


Miért írjuk sokan, hogy alacsony ch és tejmentes táplálkozás...? :)

2012. nov. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát mindenki a rizzsel és csirkemellel jön...akkor nesze nekik. nem tudom miért jó,a magas gl indexű rizs,miért ajánlgatják...
2012. nov. 5. 11:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert a világ bonyolult, összetett és nehéz tisztán látni.

Lehet a barna rizst ajánlgatják, nem?

Ami tök mindegy, mert úgy is fölösleges CH és annak is magas a glikémiás indexe, ugyan úgy terheli a hasnyálmirigyet igazából, de ma erről nem divat beszélni. Próbáld ki a zöldség-hús kombót, aztán meglátod úgy mikor leszel éhes, mennyivel vagy energikusabb stb..

2012. nov. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2012. nov. 6. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!