Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 90 kg vagyok mennyi caloriat...

Nagy anitaa kérdése:

90 kg vagyok mennyi caloriat vihetek be egy napra? Milyen tornat javasolnatok? Ami a legfonzosabb mit mivel helyettesitsek (kenyer krumli) a segitseget elore is koszonom

Figyelt kérdés
2012. nov. 3. 07:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Nemed, magasságod, életkorod, napi mozgásmennyiség ismerete nélkül nem lehet megmondani.

Itt számold ki:


[link]

2012. nov. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

van a kalóriabázis nevű oldal ahol ki lehet számolni mennyi kalóriára van szükséged. Nagyon jó kis oldal. Lehet étkezési naplót vezetni, nem csak kalóriát számol hanem fehérje, zsír és szénhidrátot is.

Nekem pl 1900 kalória kell a mindennapokhoz hogy súlyt tartsak, de viszont fogyni szeretnék így csak 1500 eszem. Számolja a sportot is. Stb..

Szóval nem feltétlen kell lemondani a krumpliról és kenyérről csak mérsékelni azt. Nekem az 1500 kalóriába viszonylag rendes, átlagos étkezéseket tudok összeállítani, nem mondok le semmiről.

Sok fogyókúrát kipróbáltam lemondtam erről, arról, kihagytam ezt azt , ettem 5x de most ez az első ami igazán hat és nem éhezek, nem mondok le semmiről, nincs falásroham. Reggeli 500 kalória, van hogy marad belőle.Ebéd 5 és 700 kalória között vacsira amennyi kalória marad. Ez nekem így jó , te neked meg rá kell jönnöd neked mi a jó.

2012. nov. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!