Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem hízok?

Miért nem hízok?

Figyelt kérdés

fogyókúráztam több mint 1 évig, akkoriban lement 20 kiló (3x ettem egy nap ált R:gabonapehely tejjel, Napközbe egy joghurt, du vmi főtt kaja néha megengedett kis édesség)


Már amióta abbahagytam fokozatosan rátértem arra hogy összevissza eszek, de még nem híztam pedig úgy érzem sokat és sz*rt eszek (de néha direkt)

Ma pl: 5kor túrórudi+gabonapehely tejjel

10:30: egy mákos kalács

14:30 egy túrós kalács


Tegnap:

R:tükörtojás kenyérrel

ebédre ettem húslevest majd később rántott húst 2 + krumplit.


Az előtt ettem pl sajtos pogácsákat délelőtt meg almákat utánna du kis főtt kaját.


168 centi 49 kiló lány..


Sokat eszek szerintetek? Átlaghoz képest..? van olyan nap mikor csak 1 vagy 2x eszek.. változó


2012. nov. 3. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon keveset eszel, azért nem hízol. Én ennyi ételt egyszerre megeszek és még éhes is vagyok utána :)
2012. nov. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de amúgy egészen 14 éves koromig vékony 52 kilóós csaj voltam, csak akkor hirtelen feljött rám egészen 70 lettem.. valószinű hogy pajzsmirigy, de műtétem is volt a lábamba szal nem mozogtam1 hónapig .. lehet a miatt, de nem tudom, most nekem ez soknak tűnik :S
2012. nov. 3. 15:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát te tudod. Annyit egyél, amennyi jól esik, de szerintem meg kevés. Ha hízni akarsz, akkor jóval többet kell enned.
2012. nov. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
csak sokan azt mondják az ilyen egészségtelen péksütiktől kenyértől.. amit mindneki ún. szemétnek hív.. (kajára ilyet mondani...) hogy ezektől lehet hízni ha nem eszünk sokat is..
2012. nov. 3. 15:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem az egész napi kajád, a reggelimnek nem lenne elég. Több szénhidrát, cukrok vagy akármi.. Ez nagyon kevés.
2012. nov. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
EZ A 7.KÉRDÉSED A HÓNAPBAN, MENJ MÁR INNEN
2012. nov. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

és ha lesz 8ik is zavar? akkor írsz majd arra is ilyen értelmes választ nagy okos..

te meg minek jársz az oldalra hogy ilyet írj ? minekolvasod el akkor? kértelek.. kuss!

2012. nov. 3. 19:11
 8/8 anonim ***** válasza:
MERT MINDEGYIKHEZ UGYANAZT ÍROD, LEÍROD HOGY ETTÉL 2 MORZSÁT AZNAP, ÉS HOGY FOGYTÁL 20 KILÓT
2012. nov. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!