Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szálkásító diéta. (? )

Szálkásító diéta. (? )

Figyelt kérdés
napi hányszor és mennyit egyek hogy ne hízzak és hogy legalább egy minimálisan kockahasam legyen.és milyen ételeket értek fehérje és szénhidrát alatt és milyen mértékben.(1 évig erősítettem 7 kg-t fogytam )még mit tehetek.164 cm magas,15 éves és 54 kg vagyok)

2012. nov. 4. 17:22
 1/1 anonim válasza:

szia


A fogyás lényege , hogy minnél kevesebb kalóriát vigyünk be a testünkbe amennyit felhasználunk.

Diéta alatt 2-3/tskg fehérje 1-3/tskg széndhidrátra van szüksége a szervezetnek.Tehát neked naponta szükséged lesz kb 135g fehérjére ,és 81g szénhidrátra.Ezt a mennyiséget napi 6x étkezésel kell bevinni 2-3 óránéként enni , így az anyag cseréd folyamatos pörgésben van.

Fehérjét sovány húsokból pl. csirke,hal vagy tojás, protein turmixok. Szénhidrátot pedig rizsből.


Itt egy minta étrend egy 60-65 kilós nőnek:

1. 20g zabpehely + 8tojás fehérje vagy 20g (1 kanál) protein+ 1 kanál lenmagolaj

2. 50g csirke+30g rizs

3. 50g csirke+30g rizs

4. 50g csirke+200g zöldség

5. 50g csirke+100g zöldség

6. 50g csirke+200g zöldség


Ezt könnyen magadra szabhatod. [link] itt egy kis segítség.

2012. nov. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!