Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha ilyen késő este megéhezel,...

Ha ilyen késő este megéhezel, mit (t) eszel?

Figyelt kérdés

Szoktál enni valamit, vagy erőt veszel magadon és kibírod reggelig?

Hány cm és hány kg vagy? Fogyókúrázol, illetve (mennyire) figyelsz az alakodra?


2012. nov. 5. 22:27
 1/10 anonim ***** válasza:

fene se fog üres hassal szenvedni, bekanalazok egy kis túrót és máris jobb.

nagyon figyelek az alakomra, ezért eszem fehérjét este, és cukroslisztes egyebeket nemhogy ilyenkor, de semmikor nem fogyasztok.

169cm, 60kg, 20L

2012. nov. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Keverek egy fehérjeshake-et. Ha nincs (de van) bekapok egy szelet csirkemellsonkát. A sovány túró is jó, cotage cheese, maradék sovány husi pár falat.
2012. nov. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

figyelek, jó azért nem görcsösön, de fehérlisztes, cukros, zsíros termékeket, chipset, csokikat, cukros tejtermékeket, rántott ételeket nem eszek

nem fogyózom

165 cm és 51-52kg vagyok

általában vacsora után már nem nagyon szoktam enni

ma pl sütőtököt egy jó nagy kg faltam be vacsi után

ha jobban figyelnék és éhes lennék

ennék

kefírt vagy nator joghurtot, főtt tojást, cottage cheeset, párolt husit, tonhalat sós lében v paradicsomosat, uborkát, sült tököt, csalamádét, káposztát, répát, sonkát, sovány sajtot, túrót, mandarint,narancsot, salátát, paradicsomot, körözöttet paprikával, sovány sajtkrémet uborkával

2012. nov. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó: jót nevettem. =D "hájasan jó az élet" =D

Én is bevágnék most egy tábla csokit legszívesebben, de nekem fontos, hogy vékony legyek, ezért nem csábulok el. =D

2012. nov. 5. 23:00
 5/10 anonim ***** válasza:
én kb 120gramm kolozsvái szalonnát ettem 5 tojással :) 181 vagyok és 61-2 kg nem fogyókurázom, de paleózom.
2012. nov. 6. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
amit megkivánok, nem fogom magam sanyargatni, mivel nem rendszeres nem lesz bajom tőle, reggel úgyis megy az edzés
2012. nov. 6. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 /Anita_'94/ válasza:

Utálok éhes lenni, ezért még este is szoktam enni egy keveset. Tegnap pl almás pitéket és túró rudit ettem, kb éjfél felé, amíg néztem a Hasfelmetszőről szóló műsort :)

Amúgy 167 cm és 48 kg vagyok, de minden nap futok, vagy ha fáradt vagyok, akkor biciklizem. Nem az alakom miatt, csak amióta abbahagytam a kézilabdázást, azóta fel vagyok pörögve és valamivel le kell fárasszam magam.

2012. nov. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kolbász (hús, zsír) hagyma, paprika (zöldség).
2012. nov. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Korgó gyomorral nem tudok aludni, szóval inkább valami lájtosat eszem, ami eltelít, de csak pár kalória. Pl. egy fél alma.

Ezt az éhséget úgy védem ki előzőleg, hogy vacsorára pici olívaolajjal meglocsolt salátát eszem, és az eltelít lefekvésig.


165 cm, 52 kg. Nem fogyózom. Csak az extrém, több napon át tartó kókuszos csoki és McDonalds-zabálást próbálom elkerülni, mert néha hajlamos vagyok rá, és akkor fel szokott jönni pár kiló.

2012. nov. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Finomított lisztes, tésztás, finomított cukros dolgokat általában nem eszem, de nem fogyózás miatt, hanem mert egészségtelenek.

Azokat a finomságokat nem vonom meg magamtól, amiket egészségesen is el lehet készíteni úgy, hogy nem hízom tőlük. Pl. őrölt mandulából sütit sütök, és gyümölccsel vagy rászórt nyírfacukorral édesítem. Ezeket pl. eszem, és nem hízom meg tőlük.

2012. nov. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!