Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez segít a narancsbőr eltávolí...

Ez segít a narancsbőr eltávolításában v mérsékelésében? (lenn info)

Figyelt kérdés

már nem ezsem olyan ételt ami ezt okozhatná, szóval ez nem gond


akkor elég sokat iszom kb 3litert 1nap


mozgás: elég intenziv lépcsőzés(mert jó meredek lépcsőről van szó) minden nap felmászom 1 várba (ott találhatók ezek alépcsők) és fél óra intenziv gyaloglás plusz este még a youtube-os 3részes Réka torna?


ez segiteni fog, vagy ez genetika náűlam és nem lehet eltűntetni? mert elég korán kb 13-04éves koromtól vannak, most vagyok 17és fél


gondoltam a váltózuhanyra is...azt kb hány percig kell? meddig kell meleg és mennyi ideig hidegvizzel és összesen is hány percig zuhanyozzam igy?


ajánlotok még vmit?


köszönöm a válaszokat...


2009. aug. 12. 17:07
 1/10 A kérdező kommentje:
*13-14
2009. aug. 12. 17:08
 2/10 A kérdező kommentje:
ja és az említett jelenség:) a fenekemen-külső combomon és hátul a combomon található
2009. aug. 12. 17:09
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Jó hírem van! Nekem ugyanez volt a problémám, és most megtaláltam a tökéletes megoldást! Vichy termék, kéthetes kúra, nem magyarországon vettem, de biztosan otthon is lehet kapni. Reggel-este bekened a problémás területet, és volt-nincs narancsbőr! Ezt egy olyan lány mondja Neked, akinek durván "karfiolos" volt a combja. És most bátran jöhet a strand és a rövidnaci! Nem diétáztam hozzá, nem mozogtam többet. Ez a krém fantasztikus!

[link]

A negyedik képen láthatod. Szép nyarat :)

2009. aug. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

hát elég drága..de ha tényleg segit akkor nanűá h megéri, csak félek az ilyen termékektől hátha nem jön be:S

de 1próbát sztem megér..köszönöm!

2009. aug. 12. 17:46
 5/10 anonim ***** válasza:
Jó úton haladsz, a napi 3 liter folyadék és a mozgás a legfontosabb, én mondjuk futok séta helyett napi fél órát. Ehhez segítenek még pluszban a krémek, pl. vichy.
2009. aug. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én linkeltem. Természetesen nem tudom garantálni, hogy neked is annyira beválik, mint nekem. De tiszta szívből ajánlom, mert én ennek köszönhetően élvezem újra a nyarat! Sok pénz, gondold át mire költöd. Én a dupláját is megadnám érte :)
2009. aug. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én Dr Kelen gélt (Rossmann, DM, 1000 Ft körül) használok 1 hónapja, illetve hideg zuhany minden nap. Csak a popsimon volt gond, most annak a "teteje" már teljesen narancsbőr mentes, még az alján vannak gondok, de láthatóan jobb ott is.
2009. aug. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia amit teszel az tökéletes!ez a kötöszövet lazulása,nagyon sok minden lehet az oka,de a genetika is lehet az oka....
2009. aug. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
írjál a cimemre ,segitek!
2009. aug. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Engemet is érdekelne ez a Vichy krém,viszont a linken teljesen más oldal jön ki,nem a Vichy. Neten be írtam viszont ott több féle is van. Melyik termék segített ?
2022. máj. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!