Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ismertek olyan étkezést...

Ismertek olyan étkezést helyettesítő fehrjeturmix port, mint t. u. r. b. o. diéta csak olcsóbbat?

Figyelt kérdés
hol lehet kapni?kicit abszurdnak tartom h 2heti adag 20E ft felett van a t.d-nál..
2012. nov. 7. 13:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

nem bántásból de sokan mért írják oda hogy " 2 gyerek után"

Nem a terhességed volt a hibás azért mert elhíztál.

Ilyenkor kívánósabb vagy persze,de nem kell mindent befalni.

Az meg hogy azt mondják kettő helyett kell enni...

hát.

Ha van egy pocaklakód akkor csak napi 200!! kalóriával kell többet enni.

Az körülbelül 2 alma :)

Bocsi ha megbántottalak csak mindenhol ezt látom.Mintha erre akarnák ráfogni a hízást


Egyébként nézz szét a neten.Biztosan találsz majd párat :)

2012. nov. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

nem bántottál meg!

csak tudod igen...ott a kivánósság...ott van az, h valaki veszélyeztetett terhes lesz, s az addigi mondjuk heti 3x sportolást abba kell hagynia,s kb wc-re kelhet fel...na akkor bizony csak ragadnak a kilok...igen, ismerek olyant nem 1et én is aki szülés után 2hónappal ugyanugy néz ki mint terhesség elött...de többe aki nem...ezért vagy azért, bizony a nők nagy része ilyenkor szedi össze magát, s utána győzi leadni...már aki...én szeretném...:)

2012. nov. 9. 20:55
 13/14 anonim ***** válasza:

7.01es nagyon a lelkedbe tiporhattam.

én nem minősítettelek,csak leírtam néhány tényt.

te meg mocskolódsz itt,igazi primitív módon.

ha legalább valami érdekest oltást nyomattál volna,amire felhúzom a szemöldököm,hogy ez igen,akkor oké.

de így csak simán primitív lehetsz.

és mivel kedves vagyok csak nevetek az ilyen cukor ivókon háháháhá:D!

2012. nov. 10. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
én most is csinálom a diétát, ez a 6. napom, hogy nem ettem. még 5 napig szeretném csinálni, eddig 4kg ment le. tavaly előtt is megcsináltam akkor 2 hetet végigcsináltam és 7kg ment le. nekem semmi problémám nincs vele :)
2013. jan. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!