Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ismertek olyan étkezést...

Ismertek olyan étkezést helyettesítő fehrjeturmix port, mint t. u. r. b. o. diéta csak olcsóbbat?

Figyelt kérdés
hol lehet kapni?kicit abszurdnak tartom h 2heti adag 20E ft felett van a t.d-nál..
2012. nov. 7. 13:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
rossmanban veszem a fehérjeturmix port, a márkájára nem emlékszem, de van vaníliás, kávés, csokis ízben, 1800 Ft. Kb 3 hétre elég, ha este azt iszom 2.5 dl zsírszegény tejjel. Ebben a turmixban van L-karnitin is.
2012. nov. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

köszi!

igazábol én 3étkezést szeretnék helyettesiteni, csak ebéd lenne "rendes" a többi ilyen lötty:)

a t.d-oldalán irják, h olyant is lehet h 4étkezés van helyettesitve, ergo semmi szilárdat nem eszel, mert ebben a löttyben minden benne van.csak mivel én mozgok is, ezért egy kaját tennem kell bele.

2012. nov. 7. 14:09
 3/14 anonim ***** válasza:
hát te tudod... ha az izomszöveted leépítése a cél, akkor csináld csak:) 3 étkezést kiváltani nagyon kemény...
2012. nov. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ne hasznnálj ilyen szarokat..

nagyon nem egészséges.

2012. nov. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
elvileg, a t.d oldalán az van h a termékben minden benne van ami kell, és h pont ezért nem épit le izmot, meg sportolok is mint irtam. tudom h nem a legegészségesebb, de nem ez volt a kérdésem:)
2012. nov. 7. 19:30
 6/14 anonim ***** válasza:

A t.d oldalának az a feladata, hogy eladja a saját termékét. Persze, hogy csupa jót olvashatsz ott.


Na de, hogy válaszoljak a kérdésre is... Vannak nagyon jó fehérje porok, amit pl edzés után ihatsz, ill. vacsorára is teljesen jó.

De azt felejtsd el, hogy minden étkezést kiváltasz vele. Rendkívül egészségtelen lépés lenne.

2012. nov. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%

az a baj vele,hogy a benne lévő ch az sima cukor.

a többi tömegnövelőben legalább szőlőcukor van.

amúgy a td fehérje aránya az kb 35%fehérje/65%cukor,szóval lehetne egy idális tömegnövelő.

amit meg az egyik nem releváns válaszoló ajánlott,azt a rosszmanos sz@rt,4%fehérje/96%cukor:DDDD

szerinted?ember:D!és ezt a cukrot iszod este méghozzá tejjel,hogy az a benne lévő kis mocsok fehérje se tudjon felszívódni.gratula neked!

amúgy erre hasonlít leginkább az összetétele a td.nek-

[link]

de a tervezeted ettől függetlenül egy f@szság.

ott van a nevében,hogy táplálék kiegészítő!

vagyis kiegészít egy normális táplálkozást,nem helyettesít.

akármit is hazudnak a t diétás dílerek az tudatlan embereknek.

és vízzel kell inni.

2012. nov. 8. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
te "kedves" ember, szerintem meg csak egy luzer: egy gramm cukor sincs a rossmanos porban, most olvastam el az osszetetelet. Te egy felfuvalkodott okostojas vagy. IDIOTA!
2012. nov. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ilyen nem létezik, hogy étkezést helyettesítő por. Ezek táplálékkiegészítők, nem helyettesítik a normális vegyes táplálkozást, csupán kiegészíthetik, az is maximum 30%-ban. A fehérjebeviteledről hússal kell gondoskodnod, ha ezzel nincs meg a 1.5 g/testtömegkg, akkor kell tápkieg. A 1.5 az már aktív sport, alapból ha az egy 1 g megvan, már jó vagy. Vagy 60 kg, kell 60g fehérje, ami 25 dkg csirkehús.
2012. nov. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

én nem tömeget szeretnék növelni, hanem pont hogy vesziteni...:) köszönöm azért h irtatok, hát akkor marad a sport, diéta, csak gondoltam jó lenne egy önbizalom löket, hogy gyorsan pörögnek a kilok le, mert néha ugy érzem sosem leszek ura a régi önmagam...

(2gyerek után 30kg túlsúly, jelenleg 98kg:( )

2012. nov. 9. 13:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!