Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A bmi-m 19.37 ez tényleg...

A bmi-m 19.37 ez tényleg kevésnek számít?

Figyelt kérdés

Most néztem meg és kicsit meglepett hogy azt írta hogy ez túl sovány mert én még mindig kövérnek érzem magam. Utána megnéztem ezt az ideális testsúly kalkulátort is ami szerint 8 kilóval többnek kellene lennem :S

18/F


2009. aug. 13. 10:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
az én BMI-m 19,45 és szeretnék egy kicsi fogyni formásodni mert van rajtam egy kis felesleg. szerintem ez inkább csak egy irányadó dolog, mert amikor 22 volt a Bmi-m még simán a normál kategóriában voltam és mégis kicsit duci..
2009. aug. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem meg már a túlsúlyos kategóriában van,pedig szépen eloszlik rajtam és kicsit em vagyok kövér.Nah akkor,hogyis van ez?XD

Amúgy a tiéd nem kövér,ez még normál...18 körül van a már sovány sovány::D

2009. aug. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem ennyi a BMI-m, de ez csak azt jelenti, hogy orvosilag egészséges vagy (18 - 24-es BMI-ig normál), tehát nem fenyeget mindenféle szívprobléma, ami a túlsúllyal jár. De esztétikailag, ha nem izomból van a 19-es BMI, akkor igenis husinak tűnik, én is fogyni szeretnék pár kg-ot.


(Én 17/L vagyok, és 18 alatt 17,2-es BMI-ig még a normálba tartozik az ember)

2009. aug. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!