Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hatásos szabályokat tudtok...

Hatásos szabályokat tudtok fogyásra?

Figyelt kérdés
Szeretnék magamnak összeállítani egy saját "programot" amibe beleírom az edzéstervemtől kezdve az egész életmódomat...Olyasmi tippekre gondolok...pl: déltől nincs szénhídrát, sok folyadék...Szóval ami nektek is bevált már, és hasznos tanács! előre is köszönöm! :)
2009. aug. 13. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
body.builder.hu alapismeretek.. Ennél hasznosabb tanács nincs
2009. aug. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
3 óra után nincs kajálás
2009. aug. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Néhány tanács, ötlet saját gyüjteményemből:

- A regelit ne hagyd ki!

- A meleg leves nyugtatja a gyomrot, oldja a stresszt és csökkenti az étvágyat!

- A nagy adagok kitágítják a gyomrot, ami egyre többet követel, ezért még nyers gyümölcsből, zöldségből se egyél egyszerre sokat!

- Veszélyes a túl sok só, mert megköti a vizet!

- A mértékletesség az egészség alfája és omegája!

- Sose együnk kutyafuttában! Üljünk le, és csak az ételre koncentráljunk!

- Ne koplalással fogyjunk!

- Nem mindegy, hogy ÉHSÉG vagy ÉTVÁGY!

- A folyadék jobban hasznosul a szervezetben, ha lassan, kortyolva isszuk!

- Csapja be a szemét! Egy kis tányér telepakolva sokkal többnek tünik, mint ha ugyanazt a mennyiséget egy nagyobb tányéron helyezzük el!

- A mérleg hazudik! rengeteget sportolsz, a mérleg szerint mégsem fogytál semmit. Nerm szabad elfelejteni, hogy a sport izmosítja az embert, az izom pedig nehezebb, mint a zsír. Nézz tükörbem vagy próbálj fel egy nadrágot, az megmutatja mennyit fogytál valójában!

- Sokszor keveset együnk!

- Ha szereted, rágózz! Közben nehezebb a nassolás!

- Minden gabonaféle komplex szénhidrát,amely energiát ad! Tanulmányok igazolják, hogy akik teljeskiörlésű lisztből készült pékárút fogyasztanak, könnyebben fogynak és tartják meg a súlyukat!

- Sohasem szabad az édességet teljesen száműzni az étrendből! Ha igy teszel, és vágyakozol utána, előbb - utóbb nagyobb adagot fogsz megenni! Ezért naponta beiktathatunk nagyon kis mennyiséget az étrendünkbe!


Remélem tudtam segíteni! Sok sikert!

2009. aug. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezeket most foglaltam össze egy kérdéshez, remélem neked is segít:

Teljes életmódváltás! Egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, kevés szénhidrátot és zsírt, érdemes elhagyni a kenyeret, tésztát, és a fehér rizs helyett barnarizst enni. Kenyér helyett ehetsz abonettet, dexit, vasa-t, ezek extrudált kenyerek. Ha szénhidrátra (kenyér, csoki) vágysz, akkor reggel fogyaszd el, még délelőtt! Gyümölcsöt sem ajánlatos már estefelé enni, egyél sok fehérjét délután. (Azt olvastam egy újságban, hogy ha délelőtt fehérjét eszel, délután nagyon éhes leszel, úgyhogy ezt mellőzd szerintem) Lefekvés előtt 2-3 órával már ne egyél! ÉS lehetőség szerint kerüld a cukros üdítőket (light üdítők sem!), kenyeret, csokit, édességeket, kukoricát, babot, tésztát. Már most hirtelen nem jut eszembe, amit nekem pl. tilos volt akupunktúra alatt ennem. De nem azt jelenti neked, hogy tilos, hanem azt, hogy próbáld kerülni, de ha nem megy, akkor lehetőség szerint reggelire fogyaszd!

Igyál sokat, 3 litert minimum naponta, mozogj hetente 3x-4x!

Sok-sok sikert kívánok neked! Ja igen, ha kenyeret ennél (délelőtt!!), akkor teljes kiőrlésűt fogyassz, és sok rostot vigyél be a szervezetedbe (pl. én minden reggel zabpelyhet reggelizek gyümölcsökkel).

A főzelékeket pedig úgy csináld, hogy a rántás (vagy habarás, nem nagyon értek hozzá) helyett vegyél ki néhány kanálnyit, turmixold össze, ezzel helyettesítsd!

2009. aug. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!