Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit kell tennem hogy ledolgozz...

Mit kell tennem hogy ledolgozzam amit megettem?

Figyelt kérdés

Ettem kb 200g tejfölös lecsót egy szelet kenyérrel.De egész nap csak gyümölcsöket eszek,és tnap is csak azt ettem...

szóval ha sétálok egy órát az elég?


2009. aug. 13. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Menj ki egy építkezésre téglát hordani meg ácsolatot készíteni, és hidd el, pikk-pakk ledolgozod. És még pénzt is keresel vele. Na, hogy tetszik?
2009. aug. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
11%

Tejfölös lecsó egy szelet kenyérrel, meg egy kupac cukros gyümölcs......Nos ha három napig nem eszel, csak legfeljebb napi egy joghurtot, 1 almát, egy lapos szelet grill csirkehúst, semmi egyebet, nos akkor ledolgozod. Ja és mellé egy óra menetelés. Nem andalgás.


Ellenkező esetben marad, amit az előző hozzászóló javasolt.

2009. aug. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%
Jaj istenem...nem nagy dolog. :-) Estére simán megemészted. Nem kell pánikba esni. A lecsó egyébként is könnyű kaja.
2009. aug. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
rendben..köszönöm...:)főleg az utolsónak..:):)
2009. aug. 13. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!