Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kövér vagyok. Hogyan kezdjem...

Kövér vagyok. Hogyan kezdjem el a fogyást? Mit egyek?

Figyelt kérdés

Sok csokit,jégkrémet,egyéb b*romságokat szoktam enni. Mit egyek és mit csináljak,ha fogyni szeretnék? Mennyi kalóriát vigyek be?

Kérlek,valaki írja le. Nagyon fontos lenne.



2012. nov. 11. 15:12
 1/5 anonim válasza:

Először is szokj le a csokiról és hasonló egészségtelen dolgokról. Vagy legalábbis korlátozd, hogy mennyit eszel. Erre egy egyszerű módszer az, ha nem veszel csak max 1 csokit egy héten, és akkor még ha otthon megkívánod, akkor sem tudsz majd enni.

Egyél sok gyümölcsöt és zöldséget minden nap. Például egyél meg reggelire egy banánt, aztán ebédhez egyél egy almát stb. Próbálj egészséges kajákat enni, ne egyél sok kenyeret vagy tésztát, inkább keress finom de egyszerű recepteket a neten.

Ne igyál cukros üdítőket, helyette csak vizet, teát és tejet. (Ezt én is betartom annak ellenére, hogy én nem szeretnék fogyni. Számomra nagyon könnyű elkerülni az üdítőket. Egyszerűen nincs itthon, és ha valahova megyek, ott is inkább ásványvizet kérek. Ennyi.)

Egyél 5-6-szor egy nap, de mindig keveset. És kezdj el sportolni, ha még nem sportolsz. Fuss, sétálj nagyokat, tornázz otthon, járj el edzésre stb.

Remélem segítettem. :)

2012. nov. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az előző nagyjából leírta. Viszont, én is nem rég kezdtem el fogyózni és nehéz közbe. Ha gondolod csinálhatjuk együtt és ha bármi gond van, nem bírod, nem tudod mit egyél stb. írhatsz. Nagyjából "kitanulmányoztam" már a témát. :)
2012. nov. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 herbalife.attila válasza:

Szia


Előző hozzászólások jók voltak.

Ha nem birod megállni az édességet, akkor egyél Norbi update jégkrémeket és Norbi update túró rudit, vagy pudingot

Pl a puding és a túró rudi kapható a Spar üzletekben.


lényeg, hogy az egyszerű szénhidrátokat csökkentsd, mert akkor nem lesznek nagy kiugrások a vércukorszintednél.

És ha ezt elkerülöd, a tested elkezd zsirt égetni.

Mozgás is jó,de ha egészségtelenül étkezel semmit nem használ.

Tehát a legfontosabb a fogyásnál a megfelelő étkezés

2012. nov. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szóval csak a bevitt szénhidrátmennyiséget kell csökkenteni?

És akkor csökkenni fog a súlyom?

2012. nov. 13. 22:18
 5/5 anonim válasza:

Szia! Van egy 26 éves túlsúlyos csaj, aki 2 napja vezet "blogot" arról, hogy változtat az életmódján. Alapul az update módszert veszi. Facebook Alakreform Ancsa

Posztolja naponta mit eszik és mennyit edz. Bár még friss hús ezen a területen, remélem ésszel csinálja és sikerülni fog neki. Gondoltam megosztom ezt veled, hátha jó lesz lendületnek a kezdéshez.


Sok sikert kívánok nektek.

2012. nov. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!