Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan oldható meg az edzés...

Hogyan oldható meg az edzés (konditerem) melletti diéta, ha nincs rá pénz?

Figyelt kérdés

Nagyon sok diétát nézegettem, de mindegyik olyan, ami drága élelmiszereket követel meg.

Én a hétköznapokban szinte csak szendvicseken élek, egyrészt mert ez a megfizethető, másrészt mert a suliba mást nem is nagyon tudok vinni.

17/f


2012. nov. 11. 21:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%

kérdésedben a válasz :D

mozogj sokat, edzés, futás, kerékpározás és ne egyél annyit, a szenvdvics pont jó :) ha kevesebb a kalória bevitel mint a fogyasztás akkor fogyni fogsz (gondolom azt akarsz)

2012. nov. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Hát " haver" akkor , ha szendvicseken elsz le is mondhatsz a fogyasról. Mi az hogy suliba csak szendvicset lehet vinni? Milyen suliba jarsz? A csirke be van tiltva? Ezek a kifogások.. Én 2 éve 120 kg voltam. Most 82 .195 cm/18 f . Szóval csak sajat magadat akarod nyugtatni, hogy mast nem tudsz suliba vinni. De igen! Csirke, salata, natur joghurt , tonhal, pufirizs, gyümölcs, zöldség stb.. Ezeket mind lehet vinni kajasdobozba is( persze ha tenyleg le akarsz fogyni)
2012. nov. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Fogyni és izmosodni is.

Jelenleg 179 cm magas vagyok és 74-75 kg.

2012. nov. 11. 21:45
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen, de a felsorolt ételek egyáltalán nem tartoznak a megfizethető kategóriába.
2012. nov. 11. 21:46
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Uborka - ez olcsó nézelődj kajaboltokban,de ne a legdrágábban hanem (pl. penny market.. lehet nem a legmárkásabb dolgok vannak ott meg stb. de olcsó) nézz zöldségeket,ami éppen nem keürl sokba vedd meg.. én most salátát és uborkát vettem. Idény gyümölcsök ..pl. ne májusba vegyél szőlőt.. érthető ugye?:) Suliba vihetsz ilyeneket.. kis dobozkába felszeletelsz sós uborkát mondjuk..vagy viszel almát. És szendvicset is nyugodtan ehetsz,de lehetőleg ne zsíros kolbászois szalonnás változatot, Hanem zsírszegény hús mellé sok sok zöldség. Gondolom anyukád főz rád vagy menzés vagy.. de a léyneg mindenképpen kéne valami főtt kaja. Ha tészta akkor tészta a lényega mérték. Ha nagyon édességre vágysz megehetsz 1 szelet csokit de max, heti 1x...ha lehet. Vagy reggelire kakós csigát,viszont próbáld ezeket mellőzni. Uzsira is mehet valami egészséges zöldség...Este is próbálj meg valami kevésbé hízlalót. Mondom nézegesd ,hogy éppen mi az olcsó. Én is ugyanezzela problémával küzdök amúgy,ha érdekel,de egyszer már sikerült ennyi pénzből fogyni akkor ezután is fog.. és neked is! Sok sikert!
2012. nov. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

ami még olcsó

zabpehely-ez kásának feltudod főzni, ebből süthetsz zabkekszet amit el tudsz vinni pl kefírrel fél kg 200ft

natur joghurt tescos-50ft

tojás az drágább de ha piacon veszed 30ft-ért is kapsz nagyott vagy ha van egy picit repedtebb az még olcsóbb

az alma a piacom 160ft körül van de ha apróbb, picit ütött 100ft-ez akár kompótnak, levesnek, zabkásához, csirkéhez is jó

a savanyúkáposzta, uborka olcsó ez szendvicsbe

egy csomag sajt 230ft ez a hétre elég-mozzarella light

cottage cheese 220ft ezzel megtudid egész héten kenni a szendvicset

egy cs sonka 160ft

csirkecomb, mj 600ft körül van

rizs 1kg 200ft

krumpli 100ft ezt főve

sütőtök finom, egészséges 100ft kilója

cékla egy kilo 150ft

tonhal-paradicsomos 200ft

mexikói zöldség 300ft kilója

üveges bab 200ft, borsó sztintén

paradicsomlé 160ft

2012. nov. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%

Fél kg zabpehely 150 Ft. Múlt héten vettem a Lidl-ben. Minden reggel azt eszem tejben megfőzve, filléres kaja. Ebéd csirkemell valami zöldséggel. Nem tudom a szendvics mennyi, de egy ember nem eszik meg fél kg csirkemellet, és fél kg kerül 650-700 Ft-ba. Ebből marad uzsonnára is. Hozzá zöldség, vagy rizs, megint nincs szerintem 200 Ft. Ha az esti fehérjeshake-et is beleszámolom (ha konditerembe jársz biztosan van otthon fehérje) akkor is talán egy ezres a minőségi, diétás koszt. A szendvics egész napra mennyibe kerül?

A suliba meg lehet vinni dobozt. A dobozba meg azt teszel amit akarsz. Előző este is el lehet készíteni.

Ha valaki akar valamit megoldást talál, ha nem akarja akkor kifogást.

2012. nov. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is a natúr zabpelyhet akartam ajánlani reggelire,olcsóbb mint a fehérkenyér,tovább laktat és (szeirntem) finomabb is.

Még a tecsoban meg az auchanban szoktam venni ilyen akciós mirelit zöldségkeverékeket,finomak és nem muszáj a legdrágábbak megvenni. De pl a káposzta egész évben olcsónak számít frissen is.

Valami hús mindenképp kell,ez lehet hal is akár (szintén szokott akciózás lenni hekk vagy más tengeri halfiléből,egy embernek egy csomag az 3-4 étkezés körettel együtt . Egyébként gondolom a szendvicset sem üresen eszed, ezek a felvágottak a vicc kategóriába sorolhatóak,hogy annyiba kerül a szar virslinek meg mittomén miylen szutyok felvágott kilója mint egy kiló színhús lassan .. és a felvágott fele víz kb.


Natúr joghurt,kefír én ezekekből szoktam zöldségre öntetet csinálni zöldfűszerekkel.

Vagy a másik megoldás,hogy simán kevesebbet eszel (nem koplalsz!!!!!) mert ha kövér vagy,akkor több kalóriát viszel be mint kéne.

A mozgás meg ingyen van,a futáshoz kell egy cipő az tény ,én 10 ezerért vettem márkásat,outletbe. De van ennél olcsóbb is . Nagymamától-szülinapi-karácsonyi pénzedet elköltheted egész nyugodtan valami értelmesre is:D

ugrálókötél,saját testsúlyos edzés az is ingyen van. De simán gyalogolhatsz is tempósan olyan 110-140 körüli pulzuson 1 órát.

2012. nov. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hova akarsz fogyni?
2012. nov. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Kedves kérdező,az egyik válaszolónak azt írtad hogy nem megfizethető ételeket sorolt.nos nézzük: pufirizs csomagja 150 forint,natúr joghurt-kefir 450g-os 150 forint.jóreggelt keksz reggelire 150 forint.4-5 szem alma olcsóbb zöldségesnél 150 forint.répa vacsira ami nagyon jó hatású,nagyobb kötegben 150 forint.tonhal konzervben olcsóbb kategóriás 150 forint...bár én csak elnagyolva írtam az árakat mert 130 és 170 forint közt mozognak.Tudom mert én most vagyok nagy fogyókúrában és ezeken élek.sőt ha nassolni akarsz :almacsipsz nem találod ki..:D de az is 150 forint körül van.Egyedül amit írt a csirkehús egy kicsit drágább,viszont az sem eget rengető és mondjuk egy teljes csirekből elvagy egy hétig ha erősen diétázol..
2012. nov. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!