Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki fogyott már a kenyér...

Valaki fogyott már a kenyér elhagyásával? Ha igen, mennyit?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mozogni is kell.. mozgok eleget. Csak régebben állandóan kenyeret ettem kenyérrel, most meg elhagytam. 2 napja nem ettem kenyeret:D I\'m very happy:D Szóval lehet fogyni kenyérrel? Vagy ez csak ez szóbeszéd? Mert hallottam, hogy valaki 30 kg fogytt - nem mintha nekem lenne miből..
2009. aug. 13. 21:22
 1/8 A kérdező kommentje:
bocsi, rosszul írtam. Kenyér elhagyásával lehet e fogyni?
2009. aug. 13. 21:23
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
igen, de a többi szénhidrátbombát is mellőzni kell, főként a délutáni és esti órákban.
2009. aug. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ja,és az 1, 6 kg így ment le a 12-ből.
2009. aug. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

és a többi rosszszénhidrát elhagyásával?

én elhagytam kb 10 napja őket - a kenyeret régebben, és nem is hiányoznak...

2009. aug. 25. 16:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen! A kenyér elhagyása nagyon jó. És vele együtt elmarad sok egyéb, amit a kenyérre tennél. Ez nagyon jó, én is csináltam. Magában is ehetsz zöldségféléket, esetleg ha nem bírod, egyél valamennyi puffasztot rízst vagy búzát, de csak egy karikát egyszerre. Én reggelire zöldséglevest eszem gy ilyen karikával, vagy esetleg bulátával. Én hetvenről lementem 45-re, de most már 50 vagyok. A nagy lefogyás azért is jó, mert a zsírpárnában felhalmozott mérgek is kimennek. Utána már "tiszta" ételeket enni, és akkor nagyon csinos leszel! (én is az lettem, habár mikor 45 voltam, mindenki kiakadt.)
2009. aug. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:O nagyon durva a storid, köszi hogy írtál. hogy érted, hogy "elmarad az is, amit a kenyérre tennék?" Mert nem tudom, hogy jól csinálom e...: A reggeli tükörtojásba szoktam pár szelet téliszalámit beleszórni, azt eszem zöldséggel, és nagyon finom. szerinted azt is elhagyjam?
2009. aug. 26. 13:49
 7/8 A kérdező kommentje:
mármint a téliszalámit...
2009. aug. 26. 13:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Régi kérdés, de... akkor végülis fogytál? :)
2011. szept. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!