Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 164 cm vagyok és 56 kg. Már...

164 cm vagyok és 56 kg. Már többször elkezdtem fogyózni. Általában ha kb 4 teljes kenyér és csokimentes nap után ha semmit nem csökken a súlyom feladom:S Miért van ez h ezek elhagyásával sem fogyom? Mit csináljak máshogy?

Figyelt kérdés
próbáltam már azt h minden nap egy órát sétáltam, de igysem fogytam, most mit csináljak?:S
2010. márc. 26. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:
a diéta nem 4 napig tart. 1kg leadásához kb 1 hét kell. azért nem fogysz mert hamar feladod. plusz valami aktívabb sport kéne, heti 3-4 alkalom 1 órás aerob vagy kardió edzés.
2010. márc. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Figyelj egyáltalán nem értesz a táplálkozáshoz, tanuld meg, hogyan működik a testünk, mik a fehérjék, szénhidrátok, zsírok, miért és mikor van rájuk szükség, milyen mennyiségben és minőségben. Miért fogyunk, miért hízunk, miért fontos az anyagcsere sebesség... és még folytathatnám napestig.


Ez olyan dolog, mintha azt írnám, hogy: "Beleültem egy autóba, beindítottam, eltekertem a kormányt, és mégsem megyek! Mit tegyek, nem értem!?"

TUdod az, hogy a kenyeret, meg a csokit elhagyod, az édeskevés... ettől még 100%-osan lehet rossz a táplálkozásod.

2010. márc. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!