Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Másnak is ennyi pattanása...

Másnak is ennyi pattanása lett fogyókúra alatt? Abbahagyjam vagy mit tegyek ellenük?

Figyelt kérdés
3 hónapja diétázom, eszem rendesen, nem koplalok, odafigyelek az összetevőkre és minden szépen alakul, de mióta fogyok, folyamatosan pattanások jönnek rajtam, pedig sosem volt előtte gond a bőrömmel. mikor múlnak el? :(
2012. nov. 12. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem épp a nagyon gyulladt bőröm lett sokkal szebb a diéta alatt, de olvastam, hogy a fehérjeshake (ha iszol olyat) az arra érzékenyeknél pattanásokat okozhat, válts másikra.

Ha nem iszol, akkor nem tudom, de isteni szer a ragyákra az Aknesol, patikában ismét kapható, vény nélküli tonik. Minden este arctisztítás után kend a ragyás részre.

2012. nov. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem meg pont azért ragyás a bőröm, mert hízok, mint a disznó...
2012. nov. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem is pattanásos lett a bőröm, elég iszonyatosan. a homlokomon, a halántéknál.
2012. nov. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Milyen fogyókúra...?


Tejet, gabonákat hagyd el, szebb lesz a bőröd, egészségesebb lesz a táplálkozásod.

2012. nov. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Két oka lehet a pattanásoknak, amikor fogysz: fogyókúra alatt az ember triglicerid szintje megemelkedik, a vérben felhalmozódik a zsír, ettől pattanásosak leszünk. A másik, hogy a szervezetünk a zsírban sok méreganyagot is tárol, ezek felszabadulnak, amikor fogyunk, ez fejfájást, pattanásosodást, levertséget okozhat. 2-3 hét és elmúlik, kitisztul a bőr.
2012. nov. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!