Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Update? Vélemények? ( Bővebben...

Update? Vélemények? ( Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Több ismerősöm is kipróbálta, használt, mert lefogytak. Ők azóta is az update-módszer szerint élnek.

De mi van akkor, ha valaki eléri a kívánt súlyt és abbahagyja az update-es kajákat? Nem híznak vissza?


2009. aug. 14. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg ha nem zabálsz utána, akkor nem szeded vissza. Sokan azért szedik vissza, mert örülnek, hogy vége a fogyinak, nekiállnak zabálni, a mozgásnak meg lőttek. Szóval tartani 2-kel tudod a súlyod. A normáli diéta, az nem is diéta igazából, hanem életmód váltás. Tehát olyan nincs, hogy most 2 hónap és utána bármit lehet enni bármikor. Én pl. úgy tartom, hogy többet eszek, mint a fogyó alatt (igen eszem szénhidrátot is), de ugyanúgy mozgok heti 3x legalább. Így nem fogyok, de nem is hízom, szóval tartom.
2009. aug. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként az update nem arról szól,hogy meg kell venni a Norbi termékeket!Csak mondom.Normál kajával is lehet eszerint élni,csak azt kell figyelni,hogy mikor mit eszel.Tényleg használ!!! És valóban,ha elérted a kívánt hatást,akkor "picit" lazíthatsz.Norbi azt mondta egyszer,hogy azt javasolja a súlytartáshoz,hogy heti 7 napból 5-ön úgy étkezzennek mint eddig,vagyis update módszer szerint,heti 1-2 nap pedig bűnözzenek.Nem többet,csak 1-2 napés persze mellette mozgás és akkor tartani fogják a súlyukat.
2009. aug. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez jó hír :)
2009. aug. 14. 12:40
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
hazisutink.lapunk.hu Tele van 1-es kódú sütireceptekkel,egyszerű és gyors az elkészítésük.Nekem nagy segítség.
2009. aug. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Helló!


Nekem bevált, elég sokat fogytam tőle ~40 kg. Én még mindig tartom magam az update-hez, nem nehéz betartani.

Jó kaják (grill húsok, saláta, főzelék, finom fűszerek stb...), nem madár eledel adagok, egyszóval számomra nagyon jó módszer (no meg az édes dolgok : zabpelyhes palacsinta, zabkorpából készült kókuszkocka stb..).

Egyik mellékhatásaként 21 éves fiú létemre megtanultam főzni :)

2009. aug. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:)
2009. aug. 14. 16:52
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Fogytam az Update-től 17 kg-t, ebből 2-3 kg jött csak vissza addig, amíg terhes nem lettem. Kb. 2 év alatt ennyi jött vissza, miután már abbahagytam azt, hogy csak Update 1-2-es kódúakat ettem, szóval ez jó módszer, ha utána nem zabál az ember és kb. aszerint él, ha nem is egészen. Én abban a két évben minimálisan (heti 1-szer) tornáztam csak és szűz teát ittam, hogy jobb legyen az emésztésem (nekem nagyon bejött). Ez a kettő segített a súlyomat megtartani. Most szülés után újra Update-ezek, már lement 9 kg és szeretném életvitelszerűen csinálni az Update-et, mint terhesség előtt. Akkor nem fogok visszahízni. Azért kell egy kis mozgás is mellé, de ez az egészséges táplálkozáshoz hozzásegít. Egyik ismerősöm szidta ezt a módszert, mert nem fogyott tőle. Kiderült, hogy egész délelőtt nassolt, ette a kenyeret, tésztát, tortát stb, pedig az Update nem arról szól, hogy ezekből bármennyit lehet enni délelőtt. Ez ebben sem megengedett, szóval le kell cserélni a cukrot és fehér lisztet egészségesebb dolgokra ahhoz, hogy működjön. Szóval röviden a kérdésedre válaszolva: ha lefogysz ezzel a módszerrel és visszatérsz a cukorhoz, fehér liszthez, akkor lassan vissza fogod szedni (ahogy ez velem is történt a terhességem alatt), viszont ha betartod az Update-et nagyjából továbbra is, és odafigyelsz az adagokra is, akkor nem fogsz sokat visszaszedni.
2009. aug. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Barátnőm is tegnap mesélte, hogy egy ideig ő is ezzel élt, és neki is bevált. :)
2009. aug. 16. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!