Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel a módszerrel mennyit...

Ezzel a módszerrel mennyit fogyhatok szeptemberig még? Mennyit kellene még fogynom h jól nézzek ki?

Figyelt kérdés
egy héten 5 nap szobabiciklizek vagy 40 percet vagy 1 órát.. egyenletes tempóval nem össze-vissza. nem is eszem sokat. reggelire egy szendvics egy kevés ebéd (épp ami van) vacsira meg vagy alma vagy müzli vagy virsli. most 65 kg vagyok a 163 cm-hez.
2009. aug. 14. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
szerintem olyan 56-57 kg lenne az ideális. Ha rendszeresen sportolsz este lefekvés előtt 2 órával nem eszel semmit és sok vizet iszol hamar elérheted.
2009. aug. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben szobabicikli mellett futnék.... hidd el, többet ér. heti 4x40 perc!
2009. aug. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
eleinte futottam és bicikliztem is 40-40 percet. de bátyám tanácsára abbahagytam a futást mert azt mondta azzal nem fogyni fogok hanem izmosodni. azt meg nem szeretnék. pl.: lábon. vagy ez nem igaz??
2009. aug. 14. 17:09
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de a bátyád idióta.

A futás az egyik legjobb zsírégető sport, szóval igenis van értelme.

2009. aug. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A futás valóban a legjobb, vékony és szálkás lesz a lábad, nem vastag és izmos. Nézd meg a maratoni futókat, nagyon vékony emberek, nem izmos body builderek.
2009. aug. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) akkor futni is fogok. de akkor hány percet fussak és mennyit tekerjek hozzá? és hány km/h val fussak? tekerni álltalában olyan 25 km/h. ez jó vagy gyorsabban?
2009. aug. 14. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!