Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy hét zabálás után lehet...

Egy hét zabálás után lehet tartósan hízni 3kg, vagy ez csak a kaja ami bennem van?

Figyelt kérdés
zabálás,mértéktelen

2012. nov. 16. 08:19
 1/6 gelazso ***** válasza:
az utóbbi.
2012. nov. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én nem szoktam zabálni, bár tény, hogy elég sokat (napi 3-4 l víz) iszom, és a súlyom naponta 4-5 kg-kat ingadozik
2012. nov. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
..de azert egy héten belul remellem voltal nagyWC-zni..mert ha nem akkor inkabb latogass meg egy dokit..ami bement annak ki is kell jonnie
2012. nov. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
14%
Víz, glikogén megkötés. Ha zabálás van akkor sem kellene tejes, szénhidrátdús, gluténes dolgokat. Már is minőségében jobb lenne az egész, a testnek :)
2012. nov. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Simán lehet, nem kell hozzá csak annyi, hogy mindenből dupla adagot eszel.

Ha előtte koplaltál, akkor még hatásosabb.

2012. nov. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1-2 kg lehet fenn fog maradni tartósan, 1 hét már elég idő ahhoz. de ha visszaállsz a normál kajálásra és sportra, akkor 1-2 hét alatt eltüntetheted.

megkérdezhetem, hogy lett belőle 1 hét? mert nekem is be szoktak csúszni ilyen napok, van hogy heti 3 is, de egy hét folyamatosan, na azt még én se engedem meg magamnak, pedig nem vagyok túl szigorú :D

2012. nov. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!