Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Minden nap keményen edzek,...

Minden nap keményen edzek, mégsem fogyok soha. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már 10 éve sportolok, minden nap vannak edzéseim, ami alatt futás, erősítés és lazítás is van (meg természetesen a labdajáték), viszont van kb 6-7 kg feleslegem. Elég kínos úgy bemenni egy öltözőbe, hogy rajtad kívül mindenki szálkás.

Egészségesen étkezem, rengeteteg gyümölcsöt-zöldséget eszek, húst és tejterméket is. emellett meg ugye nagyon sokat mozgok.

21 éves vagyok, 180 cm magas, 74 kg. Tudom, hogy ez nem nagy felesleg, de nekem fontos volna, ha kb. 6-7 kg-mal kevesebb lennék.


Van esetleg tippetek, mitől tudnék fogyni? elhagyjak az étrendemből esetleg? (este 6 után már csak gyümölcsöt eszek).


Köszi előre is!



2012. nov. 16. 12:53
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
bocs, kihagytam, hogy csokit max. havonta egyszer, chipset pedig egyáltalán nem eszek.
2012. nov. 16. 12:54
 2/24 A kérdező kommentje:
ui.2.: "lazítás" alatt pedig a nyújtást és a sérülésmegelőző-tornát értem.
2012. nov. 16. 13:00
 3/24 anonim válasza:
menni ideig tart egy edzésed amikor akitv fizikai terhelésed van percben ird meg
2012. nov. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Nő vagy? Ha férfi vagy, nem értem, hova akarsz fogyni. Jó lenne, ha részletesen leírnád, hogy miket eszel egy nap.
2012. nov. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

de honnan tudod, hogy van rajtad felesleg? ez a 6-7 kg amit feleslegnek gondolsz, az zsír konkrétan? azt nem értem hogy lehet, ha edzel és jól táplálkozol.


tésztát, kenyeret, zsemlét, kiflit, tejet sokat eszel?

2012. nov. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Igen, nő vagyok, napi 90 perc az edzésünk időtartama. Minden nap reggelizem (szendvics: téliszalámi, trappista sajt, rozskenyér, 1 doboz joghurt, 1 db paprika v. paradicsom), ebédelek (egyetemi étteremben: ált. zöldségleveseket, krémleves stb. és a főételek között sokszor főzeléket és tésztás ételeket) és uzsonnázok (a rohanás miatt sokszor gyrost, nem tudom, hogy ez nagyon rossz-e).

Ha a hasamon és a combomon levő "háj" zsírnak számít, akkor igenis van rajtam, látszik is, főleg szűk ruhákban. :)

2012. nov. 16. 13:42
 7/24 anonim ***** válasza:
A menzai főzelék, a tésztás ételek és a gyros nem éppen diétás kaják, mindegyikben sok a liszt.
2012. nov. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

A következők: joghurt, főzelékek, tésztás ételek, gyros


Ezek közül önmagában egyik sem rossz (hetente egyszer fogyasztva), viszont ha minden nap eszel ezekből párat, akkor a sok szénhidrát, liszt, tej stb. hatása összejön és zsírraktározást indíthat el. Lehet, hogy ezek miatt nem megy le az a pici felesleg, ami zavar. Az utolsó kilók amúgy is nagyon lassan mennek le.

2012. nov. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Napi 140-180 gr ch kell is,pláne ha ennyit edzel.csak inkább teljes kiörlésű.amúgy a tsh-d és az inzulinod rendben van?
2012. nov. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Lehet szerintem is, hogy a menzai kajával van a baj. Én amikor 1 éven keresztül ilyet ettem, mellette 3x annyit mozogtam legalább, mint most, mégis híztam.
2012. nov. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!