Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van olyan ember, aki túlsúlyos...

Van olyan ember, aki túlsúlyos volt és ma már tegyük fel két éve ( vagy több ideje) tartja a súlyát?

Figyelt kérdés
Nagyon megszenvedtetek?
2012. nov. 18. 10:14
 1/4 anonim válasza:
100%

Igen van,mint én.

120kg-ról 72kg-ra,orvosi tanács miatt 90-95kg-ra vissza.Azóta tartom is.Bár,most akarok majd testépítésbe belekezdeni,és tömeget növelni.

(14évesen voltam 120kg,most 17éves vagyok,kicsivel magasabb mint 2m.)

2012. nov. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Én 14 évesen voltam 105 kiló, és 180 centi. Aztán egy nyár alatt lement 10, elkezdtem sportolni, valamint konditerembe járni. Most 19 vagyok, olyan 85-86 kiló körül, mondjuk egy-két alkalommal megszalad a dolog, amikor van egy-két nap pihim, és eszem, mint az állat. De amúgy egy ideje tartom ezt a súlyt. És igen, azért rendesen meg kellett szenvedni érte, hogy bizonyos részek esztétikussá is alakuljanak, ne csak a zsír tűnjön el.
2012. nov. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én 115 kg-ról fogytam le 80-ra, igaz nem ez volt a cél, de mondták többen is főleg szakemberek, orvosok, dietetikusok, hogy álljak le a fogyással. Én leálltam, kb 2 hónapig szinte alig mozogtam, sajnos érthető okok miatt mert volt egy kisebb balesetem a bokámmal. Szerencsére akkor nem szaladt fel túl sok plusz kiló kb 5-6 kiló jött fel ha jól emlékszem. Utána már heti 2-3 alkalommal jártam kondi terembe 17 évesen kezdtem el, és most vagyok 20. 178cm magas vagyok és jelenleg 83kg. Én most nem sportolok sokat, mert fizikai munkát végzek és az jó kondi 4 hónapja dolgozom és már le is ment 2 kiló bőven.

Hát volt szenvedés, bár nekem nem a kaja megvonás volt a nagy probléma, mert én alapjáraton nem ettem sokat, vagy is sokat ettem csak úgy napi 3-4 szer, és itt volt a baj, itt át álltam napi többszöri étkezésre és folyamatosan csökkentettem az adagokat, majd belekezdtem sportolni, kondiba jártam.

Elején volt egy kis szenvedés de aztán könnyebb lett sokkal.

2012. nov. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Flagstaff ***** válasza:
Én 162 cm vagyok, 93-ról fogytam le 69-re. Sajna ez alá egyszerűen nem és nem megyek, ezt viszont stabilan tartom (+-3kiló) másfél éve. Most már nem szenvedek, mert leszoktam a hizlaló kajákról, de eleinte sok volt a visszaesés, kínlódás, meg minden. A mozgás nagyon sokat segít.
2012. nov. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!