Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet ez? 2 kiló hízás 2...

Hogy lehet ez? 2 kiló hízás 2 nap alatt?

Figyelt kérdés

Pénteken wczés előtt 67.5 voltam, most meg wc után 69.5:((

Hogy hízhattam 2 kilót 2 nap alatt?? Igaz ettem, de nem olyan vészesen. Nem kell menstruáljak, szóval nem attól több.


2012. nov. 19. 06:53
 1/2 anonim ***** válasza:
ha nem etted magad agyon, akkor lehet hogy olyan ételeket ettél, amik fogják a vizet. ilyenkor én is be szoktam pánikolni, de nyugi, általában 1-2nap alatt helyreáll a dolog.
2012. nov. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is pont így vagyok ezzel, de nem hiszik el, hogy két kilót hízok két nap alatt, biztos zabálok mások szerint.

Utána 1-2 hét kell mire le tudom dolgozni...

A rekordom 7 kiló volt egy hét alatt, mikor összeköltöztem barátommal és azt ettem, amit ő!

Elmentem orvoshoz, mert ez nem normális azért, kiderült laboron, hogy alulműködéses a pajzsmirigyem. Azóta is küszködök a súlyommal, már csak a paleó szerint merek enni, de abból is elsősorban zöldségeket, gyümölcsöt, különben pillanatok alatt felhízok. Hiába járok kondiba, nem merek megenni egy szelet kenyeret sem.

Most két reggel zabpelyhet ettem (30 gramm) kókusztejben főzve és két nap alatt megint felment két kilót a súlyom :( Pedig vigyáztam, hogy 1500 Kcal felé nem menjek a napi bevitelnél. Már elegem van ebből!

2012. nov. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!