Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyott már itt valaki úgy,...

Fogyott már itt valaki úgy, hogy a sok édességet elhagyta, és sportolt mellette?

Figyelt kérdés
pl: Nem akart igazán fogyókurázni, de elhagyta az édességet, és többet kezdett el mozogni, fogyott valaki így már?
2012. nov. 19. 12:41
 1/10 A kérdező kommentje:
Ugyértem, hogy természetesen az étrend az nem változott neki, csak édességet/chipset/csokit/cukros pék-süteményeket kilőtte. Teljesen!Max egy héten 2 kocka csoki semmi több
2012. nov. 19. 12:42
 2/10 anonim ***** válasza:

Nagyon vad étrend kellene ehhez, kevés normális kaja + rengeteg édesség. Ha ebből megmarad a kevés kaja, előfordulhat, hogy fogy az illető, de ha a kevés kaja helyett többet eszik (kompenzálandó az édesség miatt kiesett mennyiséget), nem hinném, hogy fogyni fog.

Inkább azt tudom elképzelni, hogy ha valaki elhagyja az édességet, nem hízik tovább.

2012. nov. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Anyutól hallottam, hogy egyik rokonunk fia, úgy fogyott 5 kilót,hogy a napi 1 zacskó chipset teljesen beszüntette,vagy csak 2 hetente egy zacskót evett meg. Állítólag fogyott vele: D. Ezért kérdeztem, hogy ilyen van-e.
2012. nov. 19. 12:50
 4/10 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyit híztál és mitől.


Amikor éjjel melóztam és persze nassoltam, hogy bírjam, feljött 5 kiló. Így 50-ből 55 lett. Elhagytam a nassokat, csokit, kekszet és normálisan ettem ugyanazt, mint addig, és visszafogytam szépen.


Ha valaki 15 éve féktelenül zabál, és van rajta 30 kiló felesleg, akkor ez nyilván nem fog menni. Bár megjegyzem első lépésként már ez is valami.

2012. nov. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Amiket írsz, azok mind tele vannak szénhidráttal, így nem meglepő, ha valaki ezeket elhagyva fogyni kezd. Persze ha nem eszik mást helyette.
2012. nov. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

151 centivel vagyok én 50 kiló, és kb 43-44 kiló szeretnék lenni.:) Mivel mindennap megeszek 1 csokit ezt elhagyom, rendes ételt eszek, abból is lecsökkentem felére/azt sem mindig, mert utána meg jön a mérhetetlen zabálás, azzal sem teszek jót. Iskolán kívül sport:). Ezért gondoltam arra, hogy már ezzel is jót teszek. Nincs konkrét időpont, van idő, és türelmem is.

Nagy hiba aki egy hónapban 4-5 kilót akar fogyni. Én olyan 5-6 hónapot szeretnék erre az 5-6 kilóra.

2012. nov. 19. 12:58
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem muszáj felére csökkenteni, a szénhidrátot csökkentsd, a fehérjebevitelt meg növeld.
2012. nov. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tegyél egy próbát. Ha - mint írod, nincs kitűzött időpont, alkalom, akkor nyugodtan megteheted. Ahogy írtam, ha csak néhány plusz kiló van, akkor érdemesebb így nekikezdeni az étrendváltásnak, mert így nem fog kiakadni a szervezeted. Az adagok felére csökkentése helyett inkább a rendszerességet és a szigort javaslom. Figyelj az adagra, de azért ne felezd le. Viszont egyél lassan, akkor gyorsabban megtelik a gyomrod, ne olvass, netezz, tv-zz kaja közben, hanem figyeld a gyomrod. Az ideális, ha a gyomrod félig telik meg étellel, plusz egynegyed rész folyadék.
2012. nov. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Kaját is úgy eszek,hogy sok vízzel:). Kevesebbel is jól lakom, és a víz alapból szükséges.

2012. nov. 19. 15:56
 10/10 A kérdező kommentje:

Húst is rendesen, rendesen eszek, nem diétázom, kipróbálom lesz-e változás.:)

Ha nem muszáj lesz diátáznom ha szép alakot szeretnék, lehet egyenlőre lassú fogyáshoz elég az édesség letevése, és az étrendre való figyelem. Megfigyelem 1 hónapon keresztül.:)

2012. nov. 19. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!