Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudom, hogy az anorexia az...

Tudom, hogy az anorexia az egy betegség de én ennek ellenére az szeretnék lenni, mármint nagyon vékony így egyre kevesebbet eszek már sikerűlt is leadnom 4 kg-t mit kéne még tennem hozzá?

Figyelt kérdés
2008. máj. 31. 16:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%

Már megbocsáss, de szerintem hülyeséget csinálsz. A divatvilág és a média olyan szinten agymosta már az embereket, hogy azt gondolják, csak akkor lehetnek sikeresek, ha 32-es méretű ruhákat hordanak. Szerencsére mostanában már kezdik felismerni a divatházak is, hogy eddig rossza irányba mentek...


Az anorexia tényleg betegség, mégpedig súlyos agybaj, ami egy idő után testi tüneteket is produkál. Azt hiszed, hogy attól, ha nem szel, szép leszel. Egy nagy fenét! Először csak a menzeszed marad el, aztán elkezd hullani a hajad, de nagyon vészesen, elszürkül a bőröd, tönkremegy az emésztésed, legyengül az immunrendszered, emiatt mindenféle betegséget összeszedsz, végül bekerülsz a pszichiátriára, ahol teletömnek mindenféle leszedáló gyógyszerekkel. Elég sokan bele is haltak már az anorexiába.


Ha ezt akarod, mármint tönkretenni magad, szíved joga.

2008. máj. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%

Sürgősen menj el orvoshoz, és beszéld meg vele, milyen diétát kell tartanod, milyen edzéssel kombinálva, hogy lefogyjál - és, hogy mennyit kellene egyáltalán fogynod?


Ha éhezel, megedződsz a fogyás ellen, és később erőteljesen elhízhatsz! Nem a legjobb módszer: ez az ún. "libikóka-fogyókúra".


Az igazi anorexiába pedig akár belehalhatsz.

2008. máj. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
En sokaig nagyon vekony voltam. Utaltam, irigyeltem a lanyokat, akik noisen neztek ki. Szerencsere az ido megoldotta, es en is felszedtem par kilot. Sokkal jobban erzem magam a boromben. Jol allnak a ruhak, olyanokat is fel tudok venni, amelyekrol elotte nem is almodtam. A cicim is megnott, nagyon elegedett vagyok veluk. Sot szerintem a sovanysag oregit is, a ferfiak sem szeretik, az egeszsegedrol nem is beszelve. Masik: inkabb sportol, de egyel normalisan. Ha nem viszel be eleg tapanyagot, csunya lesz a borod, a kormod, a hajad, a kozerzeted is rossz lesz. Probalj inkabb egeszsegsen elni. Egyel keveset, de az rendszeresen, kisebb adagokban egy nap.
2008. máj. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
97%
Mint fiú a környezetemben iszonyatosan sok lány van és nem egy mondja magáról, hogy ő kövér és ronda. Teljesen eltévedtetek, nehogymár azthigyjétek, hogy azt szeretjük amikor egy lány csontváz. Bizony isteni érzés, amikor a csajod átölel és belédáll a csontja. Egy lányon igenis legyen hús, legyen fognivaló! Nem kell kórosan elhízni, lehetsz úgy is karcsú, hogy egyben nőies is vagy. Hidd el, az ilyen csontváz-csajokat csak a nagyon beteg pasik választják. :\
2008. jún. 1. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
96%
Fogyi helyett inkább eddzés-szálkásítás kombinációt javaslok, hidd el sokkal szebb egy vékony de izmos, formás lány mint egy csontváz. Még jobb ha van rajta egy kis párnázottság, legalábbis az én ízlésem szerint... Egyébként ha 4 kilót leadsz, az legjobban a melleden fog meglátszani szerintem.
2008. jún. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Végülis igazatok van...én 162cm vagyok és 57 kg-am amúgy szerintem ez túl sok és szerintem egy vékony lányon minden ruha jobban áll..szerintem!:)
2008. jún. 1. 15:33
 7/15 A kérdező kommentje:
Hopp elírtam 164 nem 162..:)
2008. jún. 1. 15:33
 8/15 anonim ***** válasza:
81%
gratulálok, sok sikert a hormonzavarhoz, vitaminhiányhoz stb, nyugi ez nem most lesz, majd életed fénykorában 40 évesen ;-) sok sikert, csináld csak!!!
2008. jún. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
97%
nahh én nem azzal riogatlak, ami 40 évesen lesz... hanem hogy az anorexia fáj, de rettenetesen... képzeld el: nem eszel napokig semmit, ájulásig sportolsz, ha egy almával többet eszel, már olyan lelkiismeret-furdalásod lesz, hogy utána megint napokig nem eszel... csakis az ételre és a sportra tudsz gondolni... szédelegsz, az agyad és az izmaid elrohadnak... ha el tudsz aludni, az ébredés maga lesz a pokol... végül már olyan gyenge leszel, hogy felállni sem tudsz... és végül a halált megváltásnak fogod érezni. nem valószínű, hogy ez el fog riasztani, de nagyon kérlek, hallgass rám...
2008. jún. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
97%
SZERINTEM NÉZZÉL MEG EGY PÁR KÉPET ANOREXIÁS BETEGEKRŐL ÉS HA TE IS ÍGY AKARNÁL KINÉZNI AKKOR HAJRÁ.
2008. jún. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!