Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » ! Mennyi idő alatt lesz...

! Mennyi idő alatt lesz látható a zsírégetés ha minden nap futok 30 percet? És Ha csak minden másnap futok? Vagy ha egyik nap futok másik biciklizek? Muszáj mellette koplalnom és diétáznom?

Figyelt kérdés
Ezek mellett nem fogyasztok fehér lisztet, a főzelékeket is rántás nélkül eszem. A hasamon, és a combomon látszanak a zsírpárnák. Ja és még egy kérdés: naponta hány kalóriát egyek? Mikor mit?
2009. aug. 15. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy futottam, hogy csak minden másnap, de mellette nem koplaltam, és nem diétáztam. Így is lement 3 kiló kb. másfél hónap alatt. De én tényleg sokat ettem mellette, de előtte nem sportoltam és használt ez is.
2009. aug. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: nem pont másfél hónap volt, nem néztem , mennyi idő alatt ment le, ez csak kb. másfél hónap.
2009. aug. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha kicsit jobban odafigyelsz mit eszel, és mennyit, emellett futsz és biciklizel 1hónapon belül már látványos eredményt érsz el a hasadon is.
2009. aug. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!