Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Karácsonyig mennyit lehetne...

Karácsonyig mennyit lehetne lefogyni? Ma kezdtem.106KG vagyok. Volna ötlet milyen diétás kaját ehetnék még?

Figyelt kérdés
Szénhidrátszegény diétát csinálnék.A kenyeret mellőzném,és párolt zöldséget meg sovány husokat ennék.Étrendemben szerepelne még,sajt és tojás,saláták pl.jégsali, ubi, pari, meg ilyenek.

2012. nov. 22. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Mozgás? Olyan durván 5 kilóra tippelek, én majdnem 2 hónap alatt fogytam 10 kilót 107-ből.

Én napi 1 órát Zumbázok DVD-re.

2012. nov. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos lumbágóm van és nem nagyon tudok mozogni.Injekcióval tudok létezni,annyira fáj.Az orvos mondta,hogy le kell fogynom mert a gerincem nem bírja a nagy súllyomat.Ezt tudtam én is,csak nálunk az egész család ilyen túlsúllyos,és nagyon nehezen tudunk lefogyni.Még fiatalabb voltam pik-pak sikerült lefogyni,de szültem és azóta nem sikerül sajnos.A karácsonyt csak azért adtam meg,mert tudom hogy ünnepekkor mindenhol enni kell,és ha még erre ráhíznék az már katasztrófa lenne.Szeretnék utána is tovább diétázni,csak ameddig rendbe nem jön a derekam addig nem tudok tornázni.
2012. nov. 23. 10:37
 3/4 king713 válasza:

"nálunk az egész család ilyen túlsúlyos,és nagyon nehezen tudunk lefogyni."


Akkor érdemes lenne összefogni, és úgy főzni, hogy mindenki fogyjon. Saját tapasztalat, hogy úgy nem lehet fogyni ha a családod egy hadseregre főz minden nap és azt látod, hogy egész nap milyen jóízűeket esznek.

2012. dec. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bizony ez volna az álmom,hogy együtt lefogyjunk,de a család többi tagjának esze ágában sincs lefogyni.Nekem a kérdés feltevése óta lassan ,de sikerült 3kilót leadni.Nem fogyókúrázom,csak nem eszem kenyeret,és tésztaféléket.Viszont nagyon örülök ennek is,mert már közelítek a 100 felé,és remélem hamarosan alá megyek.:)
2012. dec. 20. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!