Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Reggeltől estig tanulok és...

Reggeltől estig tanulok és dolgozom. De le szeretnék adni pár kilót! Ti hogyan csinálnátok? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Reggelizni szoktam itthon, egyetemen egy szendvics, aztán csak este 8-kor itthon vacsi. Mivel későn érek haza kondi teremre nincs időm,az tény hogy duna parton lakom (szentendrén) de nincs közvilágítás a parton és félek a sötétben , így az esti futás sem játszik :) 60 kiló szoktam lenni 178 cm magas vagyok, de az utóbbi fél évben felszaladt kb 15 kiló, fenékre, combra és hasra. Ezektől szeretnék megszabadulni, de nem tudom milyen diétát próbáljak és hozzá milyen itthon végezhető mozgást, esetleg Tv-tornát ? Nektek mi vált be ? Vagy mit javasoltok? Köszönöm :) 23 L

2012. nov. 23. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem: reggeli: mehet otthon (tk szendvics sovány husival, zöldséggel) (500kcal)

tízorai: gyümi (100-200kcal)

ebéd: vigyél kisdobozba valami húsos/halas salit, vagy sovány husit zöldséggel

(300-500kcal)

tízórai:túró/kefír/sali (100kcal)

vacsi:túró/ sovány husi/ sali/kefír (de szerintem el is hagyhatod a vacsit ha nem vagy éhes) (100kcal)

fontos(!!!!) ne este lakj jól

2012. nov. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

bocsi, lemaradt/elírtam néhány dolgot

reggelire mehet sovány husi helyett, valami fehérje dús csirkemell sonka stb..

Néha egyél meg egy-egy túrórudit uszira/tízóraira vagy valami sütit, hogy ne fald ki egyszerre az egész hűtőt.

Egyetemre menj gyalog (sok kicsi sokra megy):))

neten vannak jó tornák pl.: Péntek Enikő

2012. nov. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

fegyencedzés könyv-gugliba-sok nő is csinálja.

meg az ugrókötél.

de a burpee is jó,meg a szobabringa.

szendvicsből meg vigyél többet magaddal.

rakj bele csirkemellet,tonhalat.

estére meg ne egyél nehezet.

a túró, rántotta/zöldség,hús/zöldség az jó lesz.

2012. nov. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem max egy szendvicset egyél, mert a szendvics=zsemle/kifli ami =a szénhidráttal
2012. nov. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én azt írom, tanácsolom, ami nekem vált be: hagyd abba az evést. Ha fogyni akarsz edd a minimálisat, az esti 8 órai (?!) vacsorákat pedig felejtsd el. Ha kevesebbet eszel, mozgást nélkül is fogyni fogsz.
2012. nov. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!