Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnák a leghatásosabban...

Hogy tudnák a leghatásosabban fogyni?

Figyelt kérdés

14/L, 64,5kg, 162cm

kb 54kg szeretnék lenni :D


2012. nov. 24. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:
2012. nov. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Kevesebb kalóriabevitel, de legyen meg mindenből a napi minimum.. és SPORT!

Futás, otthoni torna.

Én fogyiport iszom étkezések helyett, de 1x egy nap eszem rendesen, ez az ebéd. Esténként pedig futok. Nem azért, de én 4. napja csinálom, és már lement 2 kg.

2012. nov. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én úgy szoktam, hogy próbálok sok gyümölcsöt zöldséget enni, pl suliba viszek magammal egy szendvicset salátával, paradicsommal, paprikával meg viszek vele egy almát, és viszek egy üveg ásványvizet. Otthon ebédelek valami lightosat, és este is max egy almát, vagy narancsot eszek. Továbbá minden héten van egy nap, amikor többet eszek mint a többi napon, és van egy böjtnapom, amikor nem eszek egész nap, csak vizet iszok.

17/L, 50 kg, én igazából nem fogyni akarok, csak megtartani ezt az 50 kilót, és ezzel a módszerrel nekem bevált. És mellette én is sportolok, de csak itthon nagyjából mindennap egy fél órát, futok, fekvőtámaszozok, felüléseket csinálok.

2012. dec. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!